Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy a kutyám ne...

Mit tegyek, hogy a kutyám ne ugasson egyfolytába?

Figyelt kérdés
1 éves beagle kutyám minden hangra, mozdulatra ugat. (Nem az enyémre, hanem arra ami séta közbe vagy az udvaron éri.) Hogyan szoktathatom le róla? Ha valakit meglát egyszerre ugat és elkezd i mégjobban húzni a pórázt. Sokszor még az 1 km-re lévő autókat is ugatja és elkezd felé futni. Ha tanulunk, akkor szinte minden parancsszóra ugat. Ha leültetem, akkor kivétel nélkül előtte elkezd ugatni.
2009. ápr. 7. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes kutyusod van.:)

Próbáltad már kutyaiskolában?

A miénk keverék és mikor nem tudtuk itthon tartani, egy évig egy kutyakiképzőnél lakott panzióban. Ő próbálta tanítgatni, de még azt se tudta elérni nála, hogy normálisan sétáljon. Úgy megy a kutya, ahogy ő akar azóta is.

Lehet, hogy a tiéd is ilyen beszédes marad.

2009. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Hát erre sajnos nem tudok tanácsot adni.De elmesélek valamit:volt egy kutya a szomszédunkban és az is ilyen beszédes volt és mindig ugatott ha meg látott valamit vagy ha egy kocsi elment előtte és még utána is folytatta.A gazdája már nem bírta hogy egész nap be nem áll a szája és el kellett altatni:SDe ez a kutya egész nap ugatott megállás nélkül csak akkor nem ha evett.Sajnáltam szegényt:(
2009. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyik sem túl értelmes válasz. :-(

Elaltatni biztos nem fogom.

Megtanítottam neki azt, hogy parancsra ugat és ha azt mondom, hogy elég akkor abbahagyja és akkor kap jutalmad. De ha magától kezd el ugatni, akkor nem figyel rám.

2009. ápr. 7. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi lennék egy jó válaszraa mert nekem is 1 éves beagle kutyám van de ha kint vagyok vele akkor is ugat (annyi h séta közben mellettem jön és nem húz)meg séta közben nem ugat viszont az udvaron képes egy fűszálat ugatni 10 percig!!!Hogyan szoktassam le?én is áncsi vagyok!!(bocsi nem tudtam segíten)
2009. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van Spektrum tv-d, akkor nézd hétvégenként a " Póráz két végén " c. műsort. Rengeteget lehet tanulni, és szinte minden adásban előjön ez a probléma. Azonkívül jókat lehet nevetni. Jó szórakozást és tanulást.
2009. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így adjon tanácsot az ember... A kutyaiskola miért olyan rossz ötlet? Kicsit megnevelnék...
2009. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!