Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez most tényleg igaz vagy...

Ez most tényleg igaz vagy csak kamu?

2009. ápr. 7. 12:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Létezik ilyen izmos kutya?ha igen akkor ez hogy lehetséges?
2009. ápr. 7. 12:02
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól látom ez egy agár, amelynél az ilyen fokú izmoltság egyáltalán nem természetes!


Mindent el lehet érni, pl. anabolikus szerek adagolásával, amiket a testépítők is használnak, de az biztos hogy aki ilyet ad a kutyájának az kimeríti az állatkínzás fogalmát, hiszen ezek a szerek súlyos szervi károsodásokat okoznak.


Csak rá kell nézni és az ember szinte a zsigereiben érzi hogy ez nem természetes!


kérdésedre válaszolva én nagyon remélem hogy kamu!

2009. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kamu.De hogy hogy,milyen modszerrel ertek ezt el a kutyanal...azt inkabb ne tudjam meg..Biztosan nem sulyokat emelt..
2009. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom szegény kutya, mi mindent adhatnak neki nap mint nap :( :( :(
2009. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez igaz. Én láttam a dokumentumfilmet amit erről a kutyáról készítettek és ott mondták, hogy egy ritka betegségben szenved. Spontán genetikai mutáció, olyan amilyet a kék belga marháknál sok év szelektív tenyésztéssel hoztak létre.
2009. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szegénykém:(Köszy a válaszokat
2009. ápr. 7. 12:27
 7/10 anonim válasza:
0%
Az els válaszolóhoz ezt eléggéé benézte ugyanis ez nem egy agár XD hanem egy cane corso!De amugy énis sajnálom szegény kutyit
2009. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Cane corso? ilyen pofarésszel?


szerintem nem csak n néztem ezt be.

2009. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Ez a kutya olyan messze van a cane corsotól mint Makó Jeruzsálemtől...

Szerintem is agár, és én is úgy tudom hogy valami fejlődési rendellenessége van neki.

2009. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A a videó hozzászólásaiban áll, hogy ez a kutya whippet fajtájú, és tényleg nem kamu, hanem szegénynek genetikai mutációja van, amitől ennyire izmos. "Big Wendy" néven elég sok cikket dob ki a kereső, de csak angol nyelvűt találtam.
2009. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!