Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Caesar Milan energiás dumája...

Caesar Milan energiás dumája tényleg kamu?

Figyelt kérdés

Azt mondják, semmi bizonyított alapja nincsen, csak ezt mondja, hogy erre felfigyelnek az emberek, hogy Ő milyen jó kisugárzású, hozzáértő ember.

Ti hisztek ebben, van ilyen?


2010. okt. 8. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
szerintem pedig vannak ilyen energiák. ha nekem rossz napom van, és hazamegyek kedvetlenül és szomorúan ledőlök az ágyba a kutyám megérzi és vigasztalóan odadugja a fejét a mellkasomra. Megérzi, ha ilyen a kisugárzásom. És azt i, ha örülök valaminek, és bár ő nem érti, hogy én azért vagyok-e boldog, mert holnap moziba megyek, de örül és csóvál, sz'al...
2010. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem hülyeség,egy morgó kutyára könnyű rávágni,hogy negatív energiával van tele...{-_-'}Plusz amikor húzza a nyakörvvel akkor sem energiát ad neki csak a kutya(mivel nem egy hülye teremtmény)kapcsol,hogy most inkább lapulni kell és nem vergődni.
2010. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem azért érzi meg mert vannak energiák, hanem egyszerűen azért mert nem h*lye.
2010. okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván rizsa, valahogy el kell adni magát, elég unalmas lenne, ha felolvasna egy etológia könyvből, mégha minden cselekdetét arra alapozza, akkor is.
2010. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
akinek van kutyája és jól neveli, tudja hogy nem hülyeség.
2010. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

E=mXc2

nincs is más csak energia ez már bizonyított tény:)))

persze, hogy valós "dologról" van szó !

nem kamu!

:D

2010. okt. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 MME ***** válasza:
88%

Nem kamu, mégpedig azért, mert ez csak egy hülye kifejezés egy valós dologra. Ha valaki meghallja, amint energiákról beszél, egyből valami ezoterikus hablaty jut az eszébe, vagy, ahogy itt is látni, egy divatos reklámszöveg.

Én is nehezen barátkoztam meg ezzel a kifejezéssel, de aztán rá kellett jönnöm, hogy találó. Minden kiképző egyetért vele, ha nem is ezt a szót használja rá.

Mert arról van szó, hogy milyen hangulatot, milyen testbeszédet mutatunk a kutya felé, milyen a hangunk, szóval azt, hogy mit érzünk, és ezt biokémiával is alátámasztjuk számára. Ennek a neve energia. Elfogadtam, mert így egy szóval le van rendezve, nem kell körülírni. És nagyon is valós - vagy ellentmondasz az élettannak és az etológiának?

2010. okt. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem kamu! Én egy elég nyugodt és főleg határozott személyiség vagyok. Két kutyám van és nagyon jól neveltek, a pórázt soha nem húzzák.

Az egyik barátnőm nem éppen határozott személyiség és ezt a kutya is érzi! Úgy rángatja a pórázt, hogy a barátnőm majdnem elesik. Egyszer megkértem, hogy adja át nekem a pórázt (a kutya is látta), és amint megfogtam, a kutya (egy boxer) hátracsapta füleit, séta közben rám-rám pillantott, és nem húzott! Pedig nem rángattam vissza mindig a lábam mellé, és ez elég nehéz lett volna a 47 kilómmal... :)

2010. okt. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Energia, vérmérséklet, személyiség, jellem, tök mindegy melyik kifejezést használjuk, csak valamiért Caesar Millan-nek az energia a szimpatikusabb.


Most úgy is lehet mondani, hogy egy túl aktív energiájú kutya meg egy lassú energiájú ember nem való össze, de úgy is mondhatjuk, egy túl pörgős jellemű kutya, meg egy lusta, lassú vérmérsékletű ember nem való össze.

A lényeg ugyanaz.

2010. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Van két kutyám.

A napokban megbetegedtem és a feleségemet küldtem ki,hogy etesse meg a kutyákat mert én mozdulni nem bírtam.

A közös kajálásnak gyakorlatilag veszekedés lett a vége,pedig amikor én etetem Őket,akkor egymás mellett esznek úgy ahogyan kell.

Szóval szerintem biztosan megérzik a magabiztosságot,vagy nevezzük energiának.

2010. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!