Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért juthatok Pembroke...

Mennyiért juthatok Pembroke Welsh Corgi kölyökhöz?

Figyelt kérdés
Pest megyében szeretnék egy Corgi kölyköt találni, de mielőtt belevágok a keresésbe, gondoltam az árat kinyomozom. Nem szükségesek papírok; megbízható -egészséges!- szülőktől féregtelenített kölyköt szeretnék. Egy köztes árat ha tudnátok adni nagyon hálás lennék! :)
2011. júl. 12. 22:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Senkinél sincs "véletlen" alom corgi, mert ezt a fajtát nem szaporítják, hálisten. Minden corgi tudatos és gondos tenyésztési munkával jön a világra, aki pedig csak hobbiból szeretné tartani, annak már alapból ivartalanul adják el, így meggátolva, hogy "véletlen" alom szülessen.


Tudatosan egészséges és gondos helyről pedig csak "papírral" kapsz kutyát, na meg chippel, mivel mint tudjuk, kötelező és hasznos. Papír nélküli kutyánál nincs garancia az egészségre, csak mázlija van,vagy nincs. Ez meg elég rizikós, főleg ha igényes helyről szeretnénk kutyát.


A kérdésedre válaszolva, kb 3-4 magyarországi tenyésztője van, az ára 400 ezer forint környéke. Éves várólista és szigorú feltételek vannak.De semmi sem lehetetlen :)

2016. ápr. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
28%
Itthon gusztustalanul drágán adják, én Angliából szereztem be, papírok nélkül, 300 euróért :) Hajrá!
2018. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!