Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányt a kutya, ez normális?

Hányt a kutya, ez normális?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztuk el új kedvencünket még csak 8 hetes, tegnap adtunk neki 6-kor és 10 kor is Tescos májkrémet (kb. a felét ette meg a 2 étketés alatt) éjfére pedig kihányta. Ez normális ilyenkor? Ma reggel már vízbe áztatott tápot adtam neki az egyenlőre még bennt van. Előfordulhat, hogy sokat ivott mert állandóan mutogattuk neki, hogy a vizestál.(kb.8 óra leforgása alatt 12-13 alkalommal ivott). Forduljak orvoshoz vagy ez normális?
2009. márc. 29. 10:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ja,és tejet ne adj neki!milyen kutyus amúgy?
2009. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
shih-tzu kutyus, párizsi, májkrémet főtt répát evett eddig és tápot is, de azt sajna nem tudom milyet. De amit ma megevett (Beáztatott táp, 5-6 db kürülit adok neki, napi 4-szer az elég nem vagy adjak kevesebbet?) eddig benne maradt és a széklete is inkább volt mondható szilárdnak mint hígnak, szerencsére, és rossz mint egy ördögpalánta:)
2009. márc. 29. 13:57
 13/13 anonim ***** válasza:
4szer jo ha adsz,de 10hetes korára csökkentsd 3szorra.aztán fél éves kora után kétszer elég neki adni egy nap.a te kutyud mondjuk nagyobb lesz mint a yorki,de nálam a kicsik 8hetesen egy étkezésre kb.1-2evőkanálnyit ettek fejenként.ha otthagyja ne erőltesd,hagyj neki egy negyed órát,ha nem eszi meg,vedd el,majd a következő etetéskor eszik.én régen mindig a kutyám előtt hagytam,nem is evett jól,meg válogatott.amikor elvettem,és csak később kapott akkor evett.azóta igy csinálom,két felnőtt szukám van.
2009. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!