Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok tenni az öreg...

Mit tudok tenni az öreg kutyám boldogságáért?

Figyelt kérdés
11 éves skótjuhász keverék a csípője már fáj, sétálni nem nagyon lehet vinni, ráadásul epilepsziás. Mindkettő bajára szed gyógyszert. Egész nap csak fekszik és alszik, néha alig lehet felébreszteni. Ott vagyok mellette, simogatom, beszélek hozzá, de nem is hall már, mert süket. Nem tudom, hogy most boldog-e így. Nem tudom mit tudok érte tenni, azon kívül, hogy szeretem és ott vagyok vele.
2011. jún. 30. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármennyire is fáj, lehet jobb lenne már neki, ha elaltatnád.
2011. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy bepróbáklkozhatsz zöldkagyló kivomattal is az enyhiti a fájdalmakat és 100%ig természetes. több diszpláziás kutyán is segített már (luposan gellenkkraft)
2011. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg nincs komoly fájdalma, addig felesleges az altatáson gondolkozni.

Igen, öreg, de az öregség ugyanígy néz ki az embereknél is. Gyógyszereket szednek, hamarabb elfáradnak, sokat pihennek, tönkre megy a látásuk, hallásuk. De attól még lehetnek boldogok! Pláne, ha ott vagy mellette.

Egyébként a zöldkagyló tényleg jó, azt én is tudom javasolni a csípőjére!

2011. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van a Lavetnek Senior tablettája. Vagy Immunovet .
2011. jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!