Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya mellé tengerimalac? Mik...

Kutya mellé tengerimalac? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
8 hós stafim van, cicákat, kutyákat nem bántja, ivarérett, lakásban vagyunk, és kapnék tengerimalacot.
2011. jún. 29. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
a malac gondolom úgyis terráriumban v ketrecben lenne, nem hiszem,h. nagyon zavarná a kutyát.
2011. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kutyám azt csinálja, ha a kezemben van a tengerimalac akkor nyalogatja, mert azt hiszi, hogy kiskutya. De szerintem, ha leraknám előtörne a vadász ösztöne, így nem is próbálkozom vele.
2011. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, ketrecben lenne, csak attól félek, hogy meghülyül a kutya, hogy ott fönn a polcon mocorog valami. :)
2011. jún. 29. 13:17
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Én inkább a kutyát félteném, a tengerimalacok hirtelen felindulásból képesek megenni egy egész kutyát, főleg ha lázasak.
2011. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
megmutatod a kutyának ketercben, aztán megszokja. de azért vigyázz a malackára.
2011. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy elég agresszív malacom van (a társát kinyírta) meg egy Bolognese kiskutyám együtt,egy szobába.Nagyon szeretik egymást.A malackám mindenkitől fél csak tőlem nem..meg a kutyámtól.Ha a kutyám odamegy a ketrechez akkor ő rögtön kijön,felmászik a házikóra és ott puszilgatják egymást.Mikor kiteszem a malackámat és a kutyus feljön az ágyamra akkor a malackám megáll az ágy mellett és elkezd visítani hogy ő is fel akar jönni hozzá.Akkor felteszem őt is és együtt pihennek,volt olyan is hogy elaludtak egymás mellett.De egy malac és kutya függő.
2011. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bár nekem hörcsögökkel van együtt a kutyám, bírják egymást. Az a legjobb, hogy amikor kiviszem a fűbe a kutyám és a hörcsögeim, a kutyám figyel az egyikre, így én tudok a másikra figyelni:-)
2011. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, nem lesz itt baj :)
2011. jún. 29. 14:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk Dobermann és két törpenyúl párosítás van. ;) A kutyát jobban féltem.. :D
2011. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Cannibal válasza:
Ma ette meg a kutya a malacom :(
2013. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!