Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan hitessem el az anyóssal...

Hogyan hitessem el az anyóssal, hogy a kutyája, ami mindent tönkretesz a lakásban több anyagi és egészségbeli kárt okoz, mint lelki békét? Lehet az anyós a makacsabb nem a kutya!

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

lehet hogy neki lelki tényleg béké okoz.

Inkább arra vedd rá hogy nevelje meg!!


a te amúgy hozzáállásod sem éppen rugalmas :)

2009. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Lehetséges, hogy egy kölyök kutyáról beszélünk, akinél mindez természetes és idővel elmúlik. Mindenesetre akár kölyök, akár nem nevelni kell. Meg kell neki tanítani, hogy mit szabad és mit nem. Nekünk embereknek több türelemre van szükségünk egy állattal szemben, mint fordítva. Az egészségbeli kárt pedig nem értem, amit a kutya okozhat. Az mi?
2009. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Zárd össze anyósod 1 hétig a kutyával azt rájön h merrehányméter..:D
2009. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem a te dolgod. Inkább értsd meg, mit szeret rajta!
2009. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Amennyiben a Te lakásod, úgy egyszerűen meg kell mondani neki, hogy mi is a helyzet. Viszont ha az anyós lakása akkor semmi közöd hozzá.
2009. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem az én lakásom, de áttétesen nekem is okoz anyagi kárt. Egészségbeli kár??? Rázza a bundáját-por száll mindenfele(konyhában is), kutyaszőr-nem biztos, hogy egészséges megenni. A por honnan származik egy kutyán? Amit másik kutya lepisált fűszálat, belepte a homok, ez meg beletrappol és ráragad, na itthon meg belekeni mindenbe és ezt porolja szét.
2009. márc. 27. 12:28
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Te beteg vagy....
2009. márc. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

ha jól értem te laksz nála?

a saját lakásában azt tesz amit akar!


nekem három nagy test kutyám van bent mégsem haltunk még bele.


Szokj hozzá vagy költözz el!

2009. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

huha kicsit kutya ellenes vagy nem?

nem is biztos hoyga kutyávbal van itt a baj.nézd bizonyitott tény ,hoyg aki állatokkal él együtt,abnak az immunremndszerre sokkal jobb ,minta ki viszolyog tölük,mint te is.én 4 beagle-vel,és 2 rágcsáloval osztom mega házunkat

.és még élünk mind ketten,söt a párom mondta a minap,hogy amiota vannak állataink azota nem beteg olyan sürün.ha ennyire zavar,akkor ne menj oda,ha szereti az állatkáját a kkor fogadd ezt el.

2009. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit most leírtál kedves az egy kutya napi programjába mind bőven belefér. Hisz ezért kutya , fut,játszik,hempereg,ugrál ,nyáldzik, stb... A kutya ezért kutya , mi kutyaimádok ezért szeretjük őket. Amit te leírtál az egyszerüen azt jelenti hogy nem szereted a kutyákat(avagy csak 2 km-es körzetből) .
2009. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!