Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak hogy a kutyam...

Mit csinaljak hogy a kutyam ne futkarozzon az autok utan?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis hogy tud az autók után futni, póráz nélkül sétáltatod vagy kijárkál a kertből?
2009. márc. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha setalok vele az utcan es meglat egy kocsit elrant engem. Meg van olyankor bolondulva.
2009. márc. 24. 01:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor itt a konkrét gondon kívül az a probléma is fennál, hogy nem igazán vesz téged komolyan, szóval nem tudod fegyelmezni. Javaslom, hogy járj vele iskolába, ott segítenek kialakínani egy olyan viszonyt a kutyáddal, amibe mindez nem fér bele. Esetleg ha írsz emailt, küldök egy könyvet, amiben vannak hasznos tanácsok vagy segítek én magam ha részletesen tudunk tárgyalni erről. Esetleg ha pesti vagy környéki vagy, tudok személyesen is segíteni.
2009. márc. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutya?
2009. márc. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy 8 honapos Dobermann szuka. Meg eleg szeleburdi, de mar leul meg lefekszik meg egyre tobb dolgot tanul. Lehet megtobb kocsival kellene talalkoznia h. megszokja?
2009. márc. 24. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!