Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék, ha a yorkimat a...

Mit tehetnék, ha a yorkimat a lakásban kell hagynom pár órára?

Figyelt kérdés
Kiteszem neki a kaját meg minden, de félek, hogy magányos lesz egyedül...
2009. márc. 23. 06:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Pár óra hamar elmegy.Eddig mindig együtt voltatok?

Nálunk egész nap egyedül vannak a kutyak,mondjuk igaz hogy ketten.

de ha egy kutyám lenne akkor is kénytelen lennék itthagyni.

2009. márc. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is egy kutyám van.és otthon van egyedül mikor sulibavagyok.

egész nap alszik.játszik a játékaival.

azzal,hogy mindenhova viszed magaddal,az nem igazán jó.

mert ha egy oylan helyre fogsz menni,hogy mégsem tudod magaddal vinni,egész nap nyüszíneti meg sírni fog a kutya,és ilyenkor már őt is megfogja viselni.

nem azt mondom,hogy ne vidd sehova NEM,vidd csak ne álandóan.

Mert ugyebár egy bevásárlóközpontba nem vihetsz be egy kuytát,ellenben egy fressnapfba.

2009. márc. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem van 3 kutyám, közülük az egyik egy mini yorki, és őt a lakásban tartom. Sajna, én is melózom, így télen kénytelen vagyok itthon tartani, bent a lakásban. Kirakok neki én is kajcsit, meg vizet, elől vannak a kedvenc játékai is. Szobaajtókat becsukom, mert nem szeretnék kellemetlen meglepetést. De az a tapasztalat, hogy nagyon jól elven. Alvással tölti azt az időt, amíg nincsen velem, de már alig várja, hogy hazajöjjek, mert akkor beindul a játék, meg a séta miegymás. Hidd el, én nem csak 1-1 órára vagyok kénytelen magára hagyni, én legalább 8-ra. De szépen hozzászokott. Megértette, hogy "anyának" dolga is van.:) Bepisilni nem szokott. Nyárton, meg ha meleg van akkor kirakom az udvarra. Van egy szép árnyékos teraszunk, ott el is bújhat a meleg elől. A nagy udvarban meg tud cimbizni a rotival, meg a steffordal is.:) Szóval ne aggódj
2009. márc. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
neke két yorkim van.amig egy volt őt szinte mindenhova vittük,de amikor dolgoztunk itthon volt.kb 8orát.mindig lelkiismeretfurdalásom volt.aztán kaptam mégegy yorkit,igy jobban elvannak,de igy már nehezebb is "közlekedni" kettővel.én nem mere őket kinthagyni az udvaron nyáron se.mert félek,hogy bemásznak a nagykutyák,megmérgezik stb.a lényeg legyen kaja,viz,játék.
2009. márc. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt biztos le leszek pontozva, de.... A kaját egyáltalán ne hagyd ott neki. Ha kutyafejjel gondolkozunk, akkor az a falkavezér aki a táplálékot birtokolja. Ráadásul a kutyák etetésében alapszabály, hogy ne legyen előtte egész nap az étel, csak etetési időben kapja meg, amíg meg nem eszi (ha nem eszi meg akkor elvenni és a következőben kapja újra)


De visszatérve az egyedüllétre. Ha nagyon félted hagyjál otthon neki interaktív játékokat, amik lefoglalják, amíg ne vagy otthon.

De egy jól szocializált kutya tud egyedül lenni, anélkül, h aggódni kéne. Általában alszanak - ez nekik természetes.

2009. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!