Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kínai shar pei harci kutyám...

Kínai shar pei harci kutyám van most ellett 1 honapja. Mikor ajánlatos ujra fedeztetni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Úgy másfél, két év múlva.
2009. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
ha 1 hónaposak a kicsik, akkor még van egy hónapjuk az anyjukkal. 8 hétnél hamarabb elválasztani nem nagyon szokás, csak a kutyagyárosoknál... és miután elvitték a kicsiket, két-három hónapot minimum hagyj neki, hogy regenerálódhasson a szervezete. De a mi dokink szerint évi 2 alomnál több nem egészséges sem az anyára, sem a kölykökre nézve.
2009. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom. Évi 2 alomnál többet nem is tudna csinálni, mivel évente kétszer tüzelnek... Amúgy meg minden 3. tüzelésnél szabad csak fedeztetni. Remélem amúgy törzskönyves, tenyésszemlés, genetikai betegségekre szűrt sharpeiről van szó...

Inkább azon gondolkodj hogy jó gazdát találj a kölyköknek, ne azon mikor csináltathatod fel szegényt újra.

2009. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Először is :újra fedeztetni,az ujj ami a kezünkön van...másodszor: a kutya 1hónapja ellett, miért kell azon agyalni, hogy mikor termelhet újabb kiskutyákat. Nem kell a kutyából ellőgépet csinálni.
2009. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ellések közötti időt a tüzelések számában mérik. Olyan nics h kihagysz 2-3 hónapot és utána újra fedezteted, mivel akkor még nem is tüzel. A kutya nem gép, hogy futószalagon ontsa a kölyköket. Két tüzelést ajánlatos kihagyni.
2009. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem ajánlatos újra fedeztetni az ő számára. A gazdik számára nyilván ajánlatos lenne.Meg kéne kérdezni őt, hogy van-e kedve hozzá.
2009. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Másfél-2 évente lehet alma egy szukának, tehát 2-3 tüzelést illik kihagyni.

(Kedves előttem szóló, aki évi 2 almot csinálna! Ez a szuka teljes kizsigerelése. A fajtakluboknál kizárás jár érte és nem adnak többet törzskönyvet az ilyen önző viselkedésért, ha valaki folyamatosan 2 almot hozna évente. )

2009. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
soha többet
2009. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocsi aki nem érti,de nem akarom a kutyámat kizsigerelni csak nem tudtam hogy mikor lehet fedeztetni.Ja és a kölyköket megtartom.Ja és engem nem zavar hogy vidéki vagyok,de én nem boncolgattam a te vagy ön származását.
2009. márc. 23. 07:14
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

jajj ne gyere ezzel a megtartom dumával!

és megtaranál 8 kölyökkutyát szívesen? és fizetnél akkor 9 kutya táplálását,oltását, felnevelését stb? én nem hiszem!


inkább ha ennyi kutyéra vágysz akkor menj el a menhelyre, és hozz ki onnan 8 kutyát, amit összesen spóroltál pénzt pedig fordítsd az ivartakanításukra (és még marad is lé)

2009. márc. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!