Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezen a fórumon hallottam...

Ezen a fórumon hallottam először a kutyapelusról. Hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én minden bevásárlóközpontban láttam nalukfele. a gyerekpelusnál valamivel drágább is volt.
2009. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség a kutyapelus, minden kutya megtanulja hogy szobatiszta legyen ha lakásban tartod, lesz kellemetlenség de ez a kutyatartás velejárója. a pelus miatt pedig később válik szobatisztává.
2009. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Állateledel boltban lehet kapni,Sőt ott egyesével is szokták árulni és akkor nem kell megvenned az egész zacsit.
2009. márc. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fressnapfben pl. Kölyökkutyáknál kifejezetten hasznos, segítségével könnyebben megérti a szobatisztaság lényegét. És ne felejtsük el szerintem a beteg kutyákat sem, hisz ők szeretnének szobatiszták lenni, csak nem tudnak. A pelus segítségével ők is "szobatiszták" és főleg engedelmesek tudnak lenni.
2009. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Fressnapfban tuti lehet kapni, de én is hülyeségnek tartom, és akik kutyapelust használtak, később lett szobatiszta a kutyájuk, mint a ki nem használta.

Ha nagyon ragaszkodsz ehhez a módszerhez, akkor újságpapír, vagy régi rongyok is megfelelnek erre a célra, csak éppen olcsóbbak (max. 0 ft :D:D)

2009. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!