Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyümölcsöt adhatok a...

Milyen gyümölcsöt adhatok a kutyusomnak?

Figyelt kérdés
6 honapos németjuhász kutyánk van nem tudom hogy adhato -e neki eggyáltalán valamiféle gyümölcs.
2009. márc. 14. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igazából semmi szüksége gyümölcsre, ettől függetlenül én adtam banánt a közép-ázsiaimnak, és imádta, de volt egy gügye bernáthegyim is az még a grapefruitot is megette, a kaum semmit nem fogadott el, apropó a berni a cseresznyét is szerette:-)
2009. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
A tacsim a dinnyét imádta! A banánt,almát,körtét is szerette. Ha szereti a kutyád,néha adhatsz neki gyümölcsöt,de ne sokat,nehogy hasmenése legyen.
2009. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

volt egy juhaszkutyank amelyik a diot szerette.

vicces volt, mert sokszor mi ettuk a diobelet es o ette a hejat. biztosan izlett neki a jo kis ropi...

2009. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Az én kutyám is mindent megevett.:) A banán nagyon egészséges, a kutyáknak , s a gazdijuknak is.

Mindent adhatsz neki mértékkel, kivéve a banánt. Banánt lehet. :)

2009. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bármilyen gyümölcsöt, amit szívesen vesz, adhattok neki, de valóban, mértékkel, mert hasmenése lehet.

Alma, banán, körte bármennyi mehet, attól nem fog menni a hasa. És a nyers zöldség is jó, nekem a spanim pl. a nyers karalábét imádja! :)

2009. márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyáim is szeretik a gyümölcsöt. A szőlőt, barackot stb. mindent. Az almát olyan jóízűen ropogtatják hogy öröm hallani. Szerintem próbálj neki adni, ami nem kell neki azt ne eröltesd, ami pedig ízlik abból nyugodtan adhatsz neki.
2009. márc. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Mindenfélét adhatsz neki, de különösképpen nincs szüksége ilyesmire :)

Az én "fiam" nagyon imádja a dinnyét, mindig kap egy jó vastag szeletet, amit aztán héjastól bedarál :P

2009. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.
2009. márc. 15. 13:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Hat neha kweveset adhatsz.. de kutyaknak nem nagyon kell a gyumolcs..az az nicns szuksege a szervezetnek ra.. de neha jo lehet emesztes szempontjabol meg a gyumolcs savak ebol :)

amugy az en nemetjuhaszom a mogyorot diot magot imadta:)

nah meg a csokit is de azt nagyon ritkan kapott:P

2009. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!