Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá az apumra hogy...

Hogy vegyem rá az apumra hogy legyen kis kutyám?

Figyelt kérdés
mert nagyon szeretnék egy kiskutyust,de apum ő nem szeretné kutyát.
2009. márc. 14. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia hány éves vagy?Egy kutya nagyon nagy felelőséggel jár. Sok mindenről le kell mondanod ha van egy kutyád.Nekem 5 kutyám van de kertes házban lakunk igy a sétáltatással nincs gond el végzik maguk a dolgukat de ha társasházban laknánk nem bisztos hogy tudnám válalni.Megjedzem imádom a kutyáimat.
2009. márc. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Ígérd meg, hogy gondoskodsz róla, és ezt majd tartsd is be. (etetés, sétáltatás, stb.)

Mutass neki képet, hogy milyen kutyát szeretnél - ha kistestű, lehet, jobban megengedi, akkor mondhatod, hogy nem eszik sokat, nem kerül sokba.

Ha házban laktok, mondd, hogy majd őrzi a házat.

Győzd meg Anyukádat, és ő majd hátha meggyőzi Apukádat!

2009. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
20éves leszek jövö héten csürtökön :-)nagyon szeretem a Husk(kedvenCem) kutyát de anyom is tudja hogy husky kutyát akarom,de nagyon drága,meg németjuhász anyum tudja hogy szeretnék 1 kutyát,de apum nem akarja :(
2009. márc. 14. 16:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj azért hittük hogy még kisgyerek vagy, mert nem tudsz írni.


viszont akkor menj el szépen dolgozni, és majd te megveszed, fizeted a különféle kölcségeket stb. szeritnem így jobban belemenne apukád

2009. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Bizony ,bizony menj dolgozni,keresdd meg az árát aztán az eltartásáét is ,aztán apukád sem lesz ellene.Talán tanulj meg írni is te kis népművészeti agyagedény.
2009. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

:D

Én is azt hittem, hogy kisgyerek, de 20 éves! :D :D :D


Menj el dolgozni és akkor tudsz venni egy kutyust és fizetni az igényeit!

2009. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tanulo vagyok még :D
2009. okt. 3. 12:12
 8/8 anonim válasza:
egyetem mellett lehet dolgozni!
2009. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!