Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Viszitek a kutyátokat borult...

Viszitek a kutyátokat borult időbe sétálni?

Figyelt kérdés
azokra lennék kiváncsi akik kertes házban laknak.
2009. márc. 11. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kertes ház, több kutya, napi fél-egy óra séta. Ha esik, ha fúj. A kutyámat nem zavarja.
2009. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakadó esőbe azért nem, de egy kis esőcsapkodás, szél, hó:))) borult idő senkinek sem árt.
2009. márc. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy kertes ház, egy labrador:)

Kiképzem, munkakutya, ha esik, ha fúj, nemhogy sétálni megyünk, de kiképzésre is. Vízhatlan a bundája tehát át nem ázik, imádja a havat, és nem zavarja a hideg. Mi megyünk, hozzá kell szoknia.

2009. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk nagy kertes házunk van, a kutyusom (puli) tud futkosni, de minden nap visszük sétálni elég nagy útra. Sajnos nem engedjük neki a póráz nélküli sétát, mert már többször próbáltuk, és mindig elszökött. Hát igen... kis fafejű :) Na de... A sétában két útvonal van, egy rövidebb és egy hosszabb. Ha csöpörög az eső, illetve hullik a hó, a kutya dönt, hogy merre menjünk, de mivel igényes a szőre, és lassan szárad, inkább rövidebb az út. Nyáron is így van, mert melege van szegénykémnek. Ha borult az idő elmegyünk. Ha hó esik, elmegyünk. Ha szél fúj, elmegyünk. Ha szakad az eső itthon maradunk. Csepergésnél, esetleg várunk egy picit.

2009. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Másfél-két óra minden nap, szakadó esőben is. Inkább olyan dolgok miatt szoktam elhalasztani vagy lerövidíteni a sétát, hogy pl. sok tanulnialóm, programom van. De ez ritka, és fél órát- egyórát akkor is igyekszem kivinni. Kétszer sétálunk, suli előtt fél órát, a többit suli után.
2009. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kertes házban lakunk és én is viszem sétálni, még ha csepereg is. Ha már nagyon esik, akkor várok és később viszem ki, ha már elállt.
2009. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Naná hogy viszem, nem cukorból vannak! Kertes ház, kennel, három kutya. Minden nap megyünk sétálni, képzettek, póráz nélkül az utcákban, majd ki a határba... Már amikor előszöt viszem őket sétálni, akkor sem kell póráz, ez szinte jellegzetes vonás náluk. :D Otthon a kennelben is kijönnek a házból ha eső van... Nem is félnek a vihartól, villámlástól... Ha nagyon rossz idő van akkor nem viszem őket, DE ez csakis miattam van. A kutyák mennének akkor is, és nem is lenne semmi bajuk! :)
2009. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:Dpersze.a kuty még talán élvezi is neki semmi baja nem lesz,te meg feltudsz öltözni jól,már vannak profi cuccok:Dmax egy kicsit lerövidíted aséta idejét:)de sztm muszáj még kertes házból is kivinni.annyi,hogyhabent vannaka lakásban utána lekell törölni a mancsait:D
2009. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok, az én kutyáim monjuk maximálisan kintiek, jól érzik magukat, még esőben is kint játszanak. Az igaz, hogy én is fel tudok öltözni rossz időben. De nálunk olyanok az utak, hogy ha esik, akkor nem lehet menni, mert egyszerűen akkora sár van, hogy beragadok... Szóval akkor hiába öltözök fel... Volt már, hogy egy héttel eső után beragadtunk biciklivel... Szerintem sokan laknak ilyen helyen...
2009. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!