Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom hogy a kan...

Honnan tudom hogy a kan kutyámat lehet már fedeztetni?

Figyelt kérdés
Honnan tudom hogy a kan kutyámat (beagle) már lehet fedeztetni???Most 8 hónapos - és már leszállt mind a kér heréje :) A VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZI ÉS VÁROM :D
2009. márc. 10. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Fedeztetni a szuka kutyát lehet.
2009. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de honnan tudom hogy a kutyám már tud kiskutyákat csinálni

(bocsi de nem vagyok otthon ebbe ezért kérdeztem meg itt )

2009. márc. 10. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kan 8-12 hónapos kora között lesz ivarérett. Tenyészérett azonban másfél két éves korában lesz.

Fedezni örökletes betegségekre szűrt, tenyésszemlés kutyával érdemes, hiszen így zárhatók ki az genetikai betegségek, és biztosítható fajtajelleg örökítése.

2009. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Arra gondolj, hogy pl. egy fiúgyermek, akinek a heréi leszálltak, az szerinted tud gyermeket nemzeni, mondjuk pl. 3 éves korban? (Vagy 6évesen, vagy 9 évesen?)

Az embernek is ivarérettnek kell lennie, hasonlóan a kutyáknak, és más állatoknak is.

Nos, így dereng már valami?

2009. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a kérdés még kérdés neked, akkor sehogyan.

Mielőtt tenyészteni kezdessz, sokat kéne még tanulnod mind a fajtáról, mind a tenyésztésről.

2009. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem,arra voltam kíváncsi.. de már megtudtam köszi szépen :D
2009. márc. 10. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!