Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Farokvágás 8 hetes kor után?

Farokvágás 8 hetes kor után?

Figyelt kérdés
vannak kiskutyáink(yorki),és az egyik leendő gazdinak nem tetszik hogy nem vágattuk le a farkát(direkt,kínzásnak tartjuk).attól félek hogy megígéri,hogy nem vágatja le,de aztán mégis megcsináltatja.most mit mondjak?nem adom oda a kutyát?amikor már 3hete szólt,hogy neki feltétlenűl kell.ma kérdeztem az orvosunkat,azt mondta meg lehet csinálni,nem kockázatos.na de akkor is.
2009. márc. 10. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Ha neked ekkora erkölcsi problémát okoz, akkor ne add oda neki, különben bűntudatod lesz elég sokáig.

Biztos találsz majd neki megfelelő gazdit, sokan keresnek ilyen kutyát.

2009. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se add oda neki! Mondd meg neki nyíltan, hogy nem vagy benne biztos hogy nem fogja levágatni a kutyus farkát miután megvette tőled, és ilyen feltételek mellett nem adod neki el a kutyát. A yorkikat sokan szeretik biztos lesz másik gazdája!
2009. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
van rá még 2-3vevő,de az a gond hogy régi ismerős.na majd még átgondolom.köszönö a válaszokat.
2009. márc. 10. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:

én semmiképpen se adnám oda, bármilyen régi ismerős, szegény kutyus

állatkínzásnak tartom, ha valakinek nem tetszik így a kutyus akkor ne is tartson

persze ez csak az én véleményem

2009. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írjatok szerződést, hogy nem vágatja le.
2009. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam,de külföldön lesz a kutyus,és amugy meg ha megcsináltatja mit érek a papírral?beperelem vagy mi?azt azért nem.
2009. márc. 11. 15:19
 7/7 anonim válasza:
most énis ilyen szituba vagyok. Bár még 4 naposak a kicsik. És az a baj ha nincs levágva a farkuk akkor visza mondják a vevők. De nem értem miért. És szerintem se add oda.
2010. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!