Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a beaglem, nem is beagle?

Milyen a beaglem, nem is beagle?

Figyelt kérdés
vettem egy beagült de az egyik szemén nem volt folt,és barna foltja nemnagyon van(6hetesen hoztuk el)most 6 hónapos de már az arcán van egy nagy barna folt,és a bőrre allatt lehet látni a kis foltokat. azok a foltok már nem fognak kijönni,én láttam a tesóit és ők beaglök voltak meg a szülei is,meg az én kutyámban is megvannak a beagle ösztönök csak a foltai mások.ÉS AZ A KÉRDÉS H AKKOR NEM IS BEAGLE A KUTYÁM?
2009. márc. 9. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Húha ezt nem értem egészen,de szerintem a beaglenek többféle foltos változata is lehet..vagy tévedek,majd utánam irnak valami okosat.
2009. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy képet és megirom hogy Beagle-e vagy sem. Amugy télleg több szinváltozata van a Beagle-nak. Amugy meg szereted nem? Nekem biztos mindegy lennne hogy fajtatiszta vagy nem ha már szeretem:D
2009. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Törzskönyve van? Mert akkor biztosan fajtatiszta. A nem törzskönyves kutyák pedig nem minősülnek fajtatisztának, mert származásuk, felmenőik nem pontosan ismertet. Nem téged akarlak megbántani és bevallom, szerintem is furcsán hangzik, még mielőtt lepontozna valaki, nem én találtam ezt ki.
2009. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen teljesen mindegy h fajtiszta-e vagy nem mert nagyon okos és nagyon szeretjük egymást.csak azért kiváncsi vagyok rá,de amire igazán kíváncsi vagyok az az h azok a szőr allti foltok kijönnek-e?
2009. márc. 9. 20:59
 5/14 A kérdező kommentje:

A beaglnek több szín változata van a tricolor és a bricolor,csak a szem körül kell lenni foltnak,és kell lenni-e barna foltnak az én kutyusomnak is van barna foltja de a hátán csak két nagy fekete folt van :S

de én így szeretem , csak kíváncsi vagyok

2009. márc. 9. 21:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne ess kétségbe,a kopók 1éves korig "változtatják" a színeit:)
2009. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
21:23 köszi aranyos vagy--->ésmindenki aranyos h segít
2009. márc. 9. 21:27
 8/14 anonim válasza:

Szia!

Hát kicsi korukban még teljesen máshogy néznek ki a kutyusok:D nekem 2 Beagle kutyám volt és az egyikük szinte fekete volt kicsi korában, de ahogy nőtt felfele egyre több barna folt lett rajta, sőt az egész feje barna lett:) szóval szerintem ne félj:) Ja és ha a szülei is Beagle-k voltak akkor nagyon nagy valószínűséggel a te kuytusod is Beagle:)

2009. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
21:36---> nagyon köszi h írtál
2009. márc. 9. 21:51
 10/14 anonim ***** válasza:
ha van törzskönyve akkor fajtatiszta....ha nincs akkor rakj be egy képet és megmondjuk, mert így látatlanban bármi lehet!
2009. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!