Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 6 hónapos kölyökkutya...

Egy 6 hónapos kölyökkutya hány órát alszik naponta?

Figyelt kérdés

Az én kutyám alszik este 11től reggel 6ig, akkor sétálunk.. reggeli, majd megint kb 7től 10ig alszik, aztán séta, délben kaja, séta és olyan 1 körül lefekszik aludni, alszik 3ig, aztán séta meg játék és 5től 7ig alszik, aztán játék, séta és vacsi, és 11kor megint lefekszik és alszik.

Ez nagyon sok? Kedden volt kint a doki, levágta a körmét és megvizsgálta, szerinte egészséges.

Összefüggésben van ez a sok alvás azzal, hogy én is 11től 6 ig alszom, aztán suliba megyek, és a kutya megy anyuékhoz aludni, akik fél10-10 felé ébrednek fel. Délután mindenki megy a dolgára, én 3 körül érek haza, ha fáradt vagyok, alszom 2-3 órát. Lehet, hogy ez a probléma? A kutya sosincs egyedül, szüleim nyugdíjasok, és van még egy idősebb kutyánk is.


2009. márc. 7. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs itt probléma. Úgy látszik, a kutyádat úgy le tudod mozgatni a séták alatt, hogy az elég neki. Valószínüleg eleve egy nyugodtabb fajta vagy egy nyugodtabb egyed. Ha séta, játék közben vidám, mozog, rohangál, akkor semmi probléma nincs.
2009. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy beagle-ről van szó!

Séták alatt nem megyünk olyan nagy köröket, inkább csak sokszor megáll szaglászni, leül, elfekszik a fűben, esetleg hempereg. Nem látnám annyira rajta, hogy ki lenne fáradva. De azért köszi a választ!

2009. márc. 7. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

az én kutyusom is 6 hónapos.mi 1 nap 3x megyünk le.nem baj ha sokat foglalkozol a kutyáddal, de ha nem hagyod 1 kicsit 1edül is és később majd kevesebbet foglalkozol vele akkor depressziós lesz.én 7 kor viszem le.alszik utána, majd dél körül felkel.fél 1 -1 körül az erdőben egy hosszú séta.aztán ha van kedve akkor játék, alvás.7,fél7-kor megint le kb 1,5 órára kutyaközösségbe.na ott intenzív játék.amikor haza érünk játszok vele egy kicsit aztán alvás 9előtt.

2009. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sokat.:Dnekem yorkim van:D most már 2 éves,de kölyökkorába átaludta napokat:Dénis furcsáltam h állandoan csak alszik:D

de azt mondták nekem hogy ez normális.:D még most két évesen is oan lusta hogy az nemigaz:Degész éjjel,egész délelött alszik:Dmikor én felkelek nagynehezen 7kor ő még néha horkol az ágyamba:Dsőt. per pillanat épp most is itt alszik mellettem:D

2009. ápr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!