Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel melegíthetném kiskutyáim...

Mivel melegíthetném kiskutyáimat (infralámoán kívül)?

Figyelt kérdés
10 fokos szobában vannak. 1 hetesek.
2009. febr. 27. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Jesszusom! 10 fokban egy egész alom???

Azonnal melegre kell őket vinni, és infralámpázni őket! Uram isten!

2009. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen hősugárzóval bemelegítheted a helységet (akár tüzet is rakhatsz. ) Ilyen fujós, ventilátoros kütyüt ne használj, mert kötőhártya-, vagy fülgyulladást kaphatnak.

A legegyszerűbb az infra, párezer forintért vehetsz, hidd el megéri.

2009. febr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha 10 fokos a "szoba", akkor az infralámpa kikerülhetetlen! Én a helyedben ezen nem spórolnék, kihűlhetnek. Mondjuk nem értem miért nem olyan helyen vannak, ahol 22-23 fok van...??
2009. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

Ha van nekik anyja mit paráztok? Nekünk is voltak kiskutyáink és kint voltak az udvaron vagyis oda ellet az anyjuk (volt háza)és ez decemberben volt és semmi bajuk nem lett...


Szóval.

2009. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Persze, kibírja, azt is kibírja, ha csak száraz kenyérrel etetem, de azt hiszem, hogy nem az a cél, hogy megnézzük mennyit bírnak ki. Vedd csak meg azt a lámpát.
2009. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
nekem a 22-23 fokban megfázott a yorkim.egy hetesen szurit kellett adni neki.26fok van már egy hónapja miattuk a lakásba.van infra is,de az meg nagyon meleg,nem birja az anya.ha gondolod szívesen kölcsönadom,csak nehogy bajuk legyen.
2009. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Rákérdezhetek? Evelin? YESSS!

És nem szoba, hanem pince... A többi stimmel.

(Ez a válasz pedig teljesen haszontalan, úgyhogy kérem a lepontozást!)

2009. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Milyen Evelin?

A kertben van egy melléképület és abban vannak. Infralámpát nem tudnék betenni, meg hasonlót, mert nincs konnektor az épületben (villany van). Esetleg lenne valami használható ötlet? Köszönöm annak, aki felajánlotta, hogy kölcsönadja, de hát nem lehet. És az anyakutya meg nem hiszem, hogy bírná azt a meleget. Tacskó és keverék kiskutyái vannak (ismeretlen apától). És ha 1,5 hétig megvoltak, akkor szerintem ezután sem lesz gond. És pontosan 13 fok van.

2009. febr. 27. 18:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A kölyköknek kell a meleg! Az infralámpa meg mégjobban, mivel nem steril környezetben vannak (az infralámpa megakadályozza a herpeszvírust). Be kellene vinni őket a házba...


Hozzászólók, legalább azt értékeljétek, hogy kérdez (már ha tényleg Evelin), és akar tenni a tudatlansága ellenére valamit (de ha "így is megvannak", akkor meg ne csinálj felesleges kérdéseket...).

2009. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van foltbenzinnel működő kis kályha, ez kb. 0,7 litert fogyaszt egy nap alatt, de hosszabbítóval az infra lámpa olcsóbb, vagy, ha villany biztos megoldható egy dugalj lengőre szerelése, sőt van olyan hosszabbító is ami az ízzó helyére csavarba kap hálózati feszültséget.
2009. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!