Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan melegíthetném fel ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan melegíthetném fel ezt a kapcsolatott?

Figyelt kérdés

a párommal több mint 2éve együtt vagyunk.mostanában megismerkedett egy haverjával aki elég rosz példa neki,nem foglalkozik a bnőjével és most a barátom is elkezdte ezt a szokást,szinte már nem is keres és ha keres akkoris csak veszekedni szeretne.szerintetek menthető,kérlek segítsetek ha igen akkor mit tegyek h megváltozzon(nagyon szeretem őt,elhagyni nem szeretném)


18L


2010. dec. 4. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Cukorpótlónak mindig jó leszel, ha így folytatod.
2010. dec. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ha így folytatom?mért szerinted mit csínálok rosszul?
2010. dec. 4. 09:08
 3/11 anonim ***** válasza:

biztos nagyon édes lány lehetsz :É..

szóval ha nem foglalkozik veled stb akkor szakíts vele akkor majd rájön.. ha pedig nem akkor keres olyat aki imád téged :)

17/f

2010. dec. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha egy kis figyelmesség kell majd neki, akkor majd beédesgeti magát nálad. Addig meg hajtja az új csajokat. Tudom, miről beszélek.
2010. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Voltál márilyen helyzetben?elmesélnéd?:)
2010. dec. 4. 09:15
 6/11 anonim ***** válasza:
de amúgy te szereted őt (még)?
2010. dec. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

én nagyon szeretem őt!!!és úgymond a legroszabb h érzem,hogy ő is engem!(persze nem úgy értem,hogy ez nekem rosz)csak akkor mért viselkedik így?értitek?


tanácstalan vagyok,szükségem van rá!:(

2010. dec. 4. 09:23
 8/11 anonim ***** válasza:
hát mond el neki .. beszélj vele komolyan és ha ezt így folytatja akkor inkább legyen vége... (ha szeret megtörik és megváltozik)
2010. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

próbáltam már vele beszélni,az volt a válasza,hogy most erre van szüksége,hogy éjjel-nappal a barátaival legyen!

Én ezt tudtam mindig is,hogy a barátai iszonyat fontossak neki,de amikor mondtam neki,hogy egész nap szeretném ha velem foglalkoznál és kikapcsolnád a telefonod megtette!Ezekben a hetekben pedig nem....:(

2010. dec. 4. 09:28
 10/11 anonim ***** válasza:

értem.. de arról még nem volt szó hogy.. szakítasz vele ha

nem változtat ezen ?

2010. dec. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!