Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak adhatok olajos halat?

A kutyámnak adhatok olajos halat?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amit mi is eszünk. És abból ki kell szedni a szálkát vagy hagyhatom benne?
2009. febr. 27. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Adhatsz neki nyugodtan és a szálkákat kell kiszedned. (A nyers szálka rugalmas, csak a főzésnél, sütésnél veszti el a rugalmasságát) Arra azért figyelj, hogy - a kutya méretétől függően - mennyi olajat adsz vele a kutyának. Mert egy nagyon kis kutyát meghajthat a konzervben lévő adag. A legjobb, ha a tápot "ízesíted meg" vele egy kicsit.
2009. febr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is rendszeresen adok neki, mindenestől, hát te is megeszed belőle a szálkát is, nem?... Az olajat viszont leöntöm róla teljesen. Én is vagy száraztáppal szoktam keverni, vagy gyorsrizst főzök, bele kis zöldség (pl. sárgarépa, vagy esetleg alma) és azt keverem össze egy doboz olajos hallal.
2009. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát persze,Imádják a blökik én a Silver Bay nevű halat adom nekik ez növényi olajos és teljesen jó általában tejbegrízbe keverem és ugy kapják.
2009. márc. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
adhatsz neki olajosat csak a szálkát vedd ki!
2009. márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

NEm tudom, de az én kutyám nyersen is megeszi a halat..

Szálkástól is..

Sosem volt probléma vele.

2009. aug. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!