Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan értessem meg a kutyámma...

Hogyan értessem meg a kutyámmal, hogy ne húzzon sétáltatás közbe?

Figyelt kérdés

Valami miatt nem tudom megtanítani neki,hogy ne húzzon.Sokféle módszert próbáltam már,de valahogy mégse megy:(

Tud valaki segíteni?

Köszi előre is.


2009. febr. 26. 20:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem a póráz feszül neki, hanem a nyakörv.. Szükségem van még egy kávéra.:))
2009. febr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Istenem..:)) Nem szeget hajlított ki, hanem egy szemet! Hagyjuk.. megyek kávézni!:)))
2009. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

:DDDD

Köszi,jó ötletnek tűnik,ki fogom próbálni.

"A póráz két végén" című kutyás filmekbe azt láttam,hogy ilyen fejhámot raktak a kutyára és úgy szoktatták le a húzásról.Ismeri ezt valaki,van ezzel tapasztalata?

2009. febr. 27. 12:47
 14/15 anonim ***** válasza:
Sajnos az én kutyám is huz még mindig. mondjuk az még 5 honapos, folyamatosan tanitom de nem olyan egyszerü,mert annyíra örül menne és menne hogy séta közben nem mindig halgat rám. engem is érdekelnek a válaszok.
2009. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Van egy olyan trükk, hogy sétáltatásnál kezedet simán lógatod magad mellett, markodban nasival, amit előtte megmutattál a kutyusnak, és elkezdtek sétálni. A kutya meg melletted fog menni, esetleg nyalogatja majd a kezed, mert megpróbálja elvenni, csak a lényeg, hogy a nasira koncentráljon, és pár méter után add is oda neki, és így tovább.

Remélem használ =)

2009. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!