Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet könnyíteni a...

Hogyan lehet könnyíteni a kankutyán, ha nem akarom kiheréltetni se, meg kiskutyákat se?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 17:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én kutyám se csinálta még soha pedig már 5 éves, nem hiszem hogy baja lenne ha nem...elintézi ő azt magának ha rájön...ha csak nem akarsz "odanyúlni" neki! :)
2011. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Az értelmes/vicces hozzászólásokat köszönöm.A kérdést nem véletlen tettem föl,én úgy tudom,hogy idővel testi/mentális problémákat okoz az ilyesmi.
2011. márc. 29. 21:15
 13/21 Tyler913 ***** válasza:
100%

Gondolkodj mar,miert/mitol lenne baja?

A kutya nem ember,neki a szex nem pszichologiai szukseglet,csak oszton.De mint irtam,ha komolyan ezen aggodsz,akkor ivartalanittasd.

2011. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nos én viszont konkrétan tudni vélem,hogy a delfinek és a csimpánzok is csak az öröm kedvéért is szexelnek.A kutyások is biztos sokat tudnának mesélni a bolond kedvenceikről.Ivartalaníttatni nem szeretném csórit.
2011. márc. 29. 21:28
 15/21 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz az ivartalanítástól...A szolidaliását felejtsd el, ő nem ember, nem olyan, mintha egy férfit kasztrálnának.
2011. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A kutya őse a farkas. A farkasok nagyobbik része soha életében nem párzik, ez ugyanis csak az alfa pár kiváltsága. Számukra ez a természetes, tehát nem okoz semmiféle mentális zavart. A delfint meg nem kellene ide keverni, mert nem sok köze van a kutyához, hacsak az nem, hogy mindkettő tud úszni.


De ha nem hiszed el, hogy így van, és attól jobban érzed magad, akkor segíts rajta te! :)

2011. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a témával kapcsolatban Kelemen Annácskát,neki volt ilyen jellegű kapcsolata szegény megboldogult Zeusszal :)

Meg is őrült tőle a kutya.

2011. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Honan veszed, hogy Annácskának ilyen jellegű kapcsolaa is volt? :) Mellesleg szerintem attól a nőtől egy ivartalanított kutya is begolyózna. :)))
2011. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ő maga pofázta el egy szennylapnak.
2011. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Tyler913 ***** válasza:
100%

A Kelemen Annasat tudom;) Szegyen,nem szegyen,en beleolvastam a Havas Henrik (aka "Tanar Ur",lol) altal keszitett interjukonyvbe (A Mehkiralyno neven futott),asszem ott nyilatkozta,hogy labujjal ki szokta verni a kutyanak,mert,idezem: "neki is jar az orom".

Eleg beteg szegeny no,de hat ez van.


Kerdezo: ha nem akarsz kiskutyakat (ajanlom hogy ne akarj),akkor mi a turonak kell a kutyadnak a toke?Semmi haszna belole.Hidd el,semmi baja nem lesz az ivartalanitastol.

2011. márc. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!