Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legfélősebb kutyafajta?

Melyik a legfélősebb kutyafajta?

Figyelt kérdés
?
2009. febr. 25. 17:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%

Bocsánat, hogy ez a válasz nem ide illő, de kissé felkaptam a vizet. A harmadik válaszoló vagyok, aki a berni pásztort mondta.


1.Milyen okból feltételezik, hogy én megfélemlítem, vagy ütöm a kutyám? Semmit nem tudtok arról, hogyan nevelem a kutyámat, egy mondattal nem utaltam rá, de már el lett könyvelve, ha fél is, az az én hibám.

2. egy szóval nem írtam, hogy az én kutyámról van szó, én csak azt írtam, hogy eddigi tapasztalataim szerint. Nekem nem volt, és nem is nagyon lesz berni pásztorom, másfajta kutyát tartok, de akárkivel találkoztam eddig, akinek bernije volt, az olyan gyáva volt, hogy a csengő szóra, vagy a postaláda nyikorgására nyüszítve kaparta az ajtót. És ismerőseim, egyik sem félemlíti, vagy üti a kutyáját!!!

3. A kérdés úgy szólt, melyik a legfélősebb kutyafajta. Gondolom ez arra utal, hogy melyiknél fordul elő a leggyakrabban. Eddig 3 kutyafajta fordult elő a válaszban, nyílván mindenki a saját tapasztalataira alapoz. DE: a kérdésre válaszolt. Nos, ha kedves kérdező nem értesz egyet a válaszokkal, minek tetted fel, ha úgyis kialakult véleményed van?

Akkor már vagy mindenkit meghallgatsz, és elfogadod, jobb esetben utánajársz a dolgoknak, vagy ne így tedd fel a kérdést!

Ez esetben illő lett volna talán így fogalmazni: szerintetek, melyik számomra a legfélősebb kutyafajta?!

2009. márc. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én spánielem nem félős,viszont múltkor találkoztam egy bernivel és szegény majd bepisilt félelmében, h meg akarom simogatni, szóval lehet benne valami,de szerintem alapból egyikkutya sem félős
2009. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!