Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan csendesítsem a kutyámat?

Hogyan csendesítsem a kutyámat?

Figyelt kérdés
Kinti kutya és hajnali háromkor hozzákezd vonítani és ugatni.A szomszédok nem igazán örülnek.Ha kimegyek megnyugtatom akkor elhallgat de amint betettem a lábam a házba egyből kezdi és reggelig mondja.Ez vagy négy napja van.Kinn nem látok semmi olyat ami ingerelhetné.Amugy kis kutyáról van szó még nincs egy éves, és két hete van nálam.
2009. febr. 24. 17:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy kis kutya.Amúgy érdekesek és hasznosak a válaszok.Köszönöm!
2009. febr. 25. 20:43
 12/14 anonim ***** válasza:
"Amugy kis kutyáról van szó még nincs egy éves"-> hát bocsi én ezt úgy értettem, hogy fiatal kutya. Mivel így is írod... De akkor elnézést. :)
2009. febr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom 5 éves lesz lassan, kiskora óta van nálunk. Mióta nálunk azóta minden éjszaka ugat és vonít. Most lehet lepontozni, állatkínzásnak nevezni, de eddig nekünk az vált be hogy éjszakára megkötöttük. Van két háza, ha tél van mindig kap egy régi pulcsit vagy plédet, hogy ne fázzon, a nyakkörv is nagyon lazán van rajta. Így is van, hogy ugat, de legalább nem egész éjszaka, és nem rohangál fel-le örjöngve az egész kertben. Régebben a szomszédokkal is gond volt... Megdobálták kővel, minket is megfenyegettek, hogy megölik a kutyák (undorító ...), ezért döntöttünk az éjszakai megkötés mellett. Már pár éve megy ez, mostában kísérleteztünk vele, hogy mégse kössük meg, és úgy tűnik hogy hasznos volt, mert nem szokott ugatni. És kistestű kutyáról van szó, és foglalkozunk vele.
2009. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

a 21:38-as vagyok

még az előzőhöz:

*megfenyegettek hogy megölik a kutyát ...

2009. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!