Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék szerezni Cairn...

Hol tudnék szerezni Cairn terriert?

Figyelt kérdés
Sziasztok 13 éves lány vagyok és szeretnék egy kiskutyát mert már van egy de az mindig megszökik(ki megy az utcára)szeretnék neki ruhákat tehát remélem tudjátok mire gondolok:Dkössz egy 13 éves lány SOSt kérek köksz
2009. febr. 24. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Vásárolhatsz egyet. De biztos, hogy jól meggondoltad? Egy Cairn terrier hatalmas mozgásigényű, akaratos vadászkutya. Ha az első kutyával nem bír a család, mi lesz a terrierrel? Tudsz vele naponta kétszer sétálni? (Nem a kertben elengedni, mert abból újra csak szökés lesz) Nem szereti, ha öltöztetgetik, kemény kiképzésre van szüksége, mert egyébként mind más kutyákkal, mind emberekkel problémák lehetnek a dominanciája miatt. És kb. 80-150.000 Ft-ba kerül.
2009. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Na ne! Ez nem lehet komoly!
2009. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Itt egy oldal ahol találsz ilyen kutyákat:

[link]

2009. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha van egy kutyád aki folyton elszökik szerinted az új kutya majd nem fog elmenni? 13 éves fejjel legyen már több eszed!!! Különben google, Cairn terrier kennelek-tenyésztők és usgyi....
2009. nov. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

nemkéne ilyen kutya NEKED. Én 3 kutyán vagyok túl (terrierek) és az első 6 éves most és ő is szökik. A második és a harmadik nem :)) de nehéz őket nevelni.. yorkit ajánlok "öltöztetni" vagy csivavát... terriert NEM. Tudom, hisz kiképzőnek tanulok.

14/L

2009. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: Bocsi, de ha kiképzőnek készülsz, akkor tudhatnád, hogy a yorki is terrier.

Ez a neve is. Yorkshire terrier...

Kérdezőnek:

Ez a fajta kutya valóban nem neked való.

Inkább neveld meg a jelenlegit.

2009. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

14:14

Már ne haragudj az offért, de ne a szaporítókat reklámozd már itt légyszi, hanem linkeld mondjuk igazi Tenyésztők honlapját! Az expresszen Tenyészők nem hirdetnek... 20 ezer forintért meg pláne nem kap senki Tenyésztőtől kutyát! A 80-150 reális!

Amúgy én is azt mondom, hogy amíg a jelenlegit nem tudod megnevelni, addig ne akarj még egyet! Ha majd az új is szökne, akkor meg majd egy harmadik kéne?

2009. nov. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
és ha nincs pénze 150ezres kutyára?
2009. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor keressen menhelyről hasonlót, de a szaporítókat akkor sem kéne virágoztatni...
2009. nov. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igaza van (bocsi off) a szaporitók túlságosan elszaporodtak (:D) és tele van az ország idegroncsokkal!!!
2009. nov. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!