Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Látott már valaki akita-husky...

Látott már valaki akita-husky keveréket?

Figyelt kérdés
Egyszer az interneten láttam, és gyönyörűek, ahhoz képest , hogy keverék.Tudom hogy kicsi az esélye,de hogyan lenne megoldható,hogy szerezzek egyet?Vagy esetleg van olyan gazdi aki hajlandó párosítani a husky-ját?
2009. febr. 23. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

azt hogy milyenek lesznek az utódok megjósolni lehetetlen.


Nem kell mindjárt összedugni a kutyáinkat.


több száz elismert fajta van, hogy nem találsz egyet ami úgy jó ahogy van?????

2009. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem ne a külső alapján dönts.

Valóban gyönyörűek lehetnek,de a tulajdonságuk,a jellemük is tetszik neked?

Szerintem elég kicsi az esélye ,hogy pont ilyet találj,de érdemes megnézni menhelyen,neten stb.

Biztos nincsen olyan gazdi aki direkt keverékeket akarna,mert nagyon sokba kerülne egy alom,akiket úgy kéne elajándékozni.Igy is rengeteg keverék vár szerető gazdira..

Viszont olyan keveréket biztos találsz aki akita vagy husky keverék.

Ments te is meg egy életet;)

2009. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt pont Husky-Akita "párosítást" árulnak:)

2009. febr. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Nekem elméletben ilyen keverék kutyám van, igaz van 1-2 dolog amiben hasonlit a fajtákra de első ránézésre senki nem hiszi el :) de nagyon aranyos, bújós kutyus :) fél éve van nálam, én örökbe fogadtam. ha még érdekel és találsz neki párt ;) (kan kutyám van) aki pároztatná "felajánlom" eme célra.
2009. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!