Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap kapok egy husky keverék...

Holnap kapok egy husky keveréket, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
konkrét kérdést létszi mert nem tudom miben kell tanács
2010. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát péládul hogyan kezdjek el vele barátkozni,mit tegyek az első napokban meg ilyenek.:)
2010. júl. 17. 17:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolom még nem nagyon tanácsolt hogy megmossam mert lehet fél a víztől és még nem bízik bennem
2010. júl. 17. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Szijja!

Minimum 3 nap után mosd csak meg, hogy az "otthon szagát" érezze még, amíg kicsi. Jan Fennel, Kutyapszichologia könyvét pedig mindenképp olvasd el, mert nagyon hasznos. Leírja, hogy mit kell tenned azért, hogy te lehess a falkavezér. De a legfontosabbat leírom én is, mert tudom, hogy úgyse az lesz az első, hogy most könyvet olvasgass:):

A kutyáknál az evés a legfontosabb a hierarchia szempontból. Amikor majd adsz neki enni, akkor mindig csinálj úgy, mintha először te ennél a tálból, majd csak akkor menj el, és hagyd, hogy ő is egyen, amikor látod, hogy megnyugodott a kutya.

Sose adj neki abból a kajából, amit csak te akarsz enni. Tehát ha pl. chipset eszel előtte, és kunyerál, ne adj neki belőle, sőt, mint aki észre se veszi. Szó szerint nézz át rajta.

Tehát ilyeneket ír Jan Fennel könyve, nagyon hasznos, megéri letölteni. Én áprilisban kaptam egy palotapincsit, és eddig úgy néz ki, hogy bevált ez a módszer:)

Sok sikert!

2010. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ.:)
2010. júl. 17. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jan Fennell könyvei illetve Cesar Millan csodálatos kutyadoki könyve is (nemrég jelent meg) nagyon hasznosak érdemes olvasni őket...de ha egy újonanérkező kölyökről van szó nem kell rehabilitációs technikákkal nyitni az első találkozáskor-az első, hogy megszokja az új környezetet, és megbízzon bennetek, biztonságban érezze magát ne erőltessetek semmit rá hagyjátok, hogy ő nyisson, közeledjen felétek és pozitív élményeket kössön hozzátok.

mennyi idős a kicsike?

2010. júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!