Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szökne a kutyám?

Miért szökne a kutyám?

Figyelt kérdés
Egy hete hoztam menhelyről.Olyan játékos kis gyerek kutya még.Májusban lesz egy éves.Eddig nem akart kimenni.Most viszon résnyire sem szabad nyitvahagynom a kaput mert kibújik.Hogyan szoktassam le?
2009. febr. 20. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miénk is mindig megakart lógni :) Egyszerű, a kaput be kell zárni :) Miénk hozzászokott. Biztos friss még neki a dolog. Járj vele minél többet sétálni, hogy szimatolhasson kedvére, megismerhesse a környéket, akkor talán kevésbé lesz meglógós, inkább kivárja amíg viszi a gazdi :)

Nálunk a sok sok szeretet és a mindennapos séta bevállt, ha nyitva a kapu és esetleg kisétálna, akkor se messzire, nehogy becsukjuk és ne tudjon visszajönni! :D

2009. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeret téged! Így jártál. Vidd vissza a menhelyre.
2009. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon is szeret.Amikor hazaérek munkából szinte táncol örömébe.Amikor meg elmegyek akkor sokáig sír.Mindig simogatva , becézgetve van.Talán lehet hozzá szokott,hogy sok kutya veszi körül és keresné a társaságot.
2009. febr. 20. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a menhely elott koborkutya volt es megszokta a szabadsagot , osztonosen akar koborolni , kajat keresni es mas kutyakat . Szerintem idovel rajon , hogy te vagy a gazdaja es , hogy nalad jo helyen van , s hogy orokre ott marad ezentul. Nekem a him keverek kutyaim olyankor akartak mindig megszokni , mikor szaporodhatnekuk tamadt.
2009. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mindenképpen ivartalaníttasd,ezzel megelőzöd a rákos megbetegdéseket,barátságosabbb lesz más kutyákkal,nem fog megőrülni,ha tüzel egy kutya és nem fog szökdösni!!!

ha pedig lány kutya akkor megelőzheted a felesleges szaporulatot és nem kap majd emlőrákot,gennnyes méhgyulladást stb...


mindenképpen csináltasd meg!!

2009. febr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!