Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet a kutyáknak olcsó...

Hol lehet a kutyáknak olcsó húst venni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ÉN az állateledel boltban veszem, nyak, fej, farhát, láb ...elég olcsó.
2009. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hentesnél is meg lehet kérdezni, hogy nincs e véletlen egy-két "leesett" darab. :) Mi is hoztunk már el szavatossági időt egy-két nappal meghaladó húst, amit eladni már nem tudnak, de olyan szinten nincs baja, hogy a kutya belébe ne maradjon meg :) Ezekért nem kérnek túl sokat.
2009. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hentes?:)

Komolyan: általában (legalábbis nálunk) lehet kapni nála olyan részeket miket mi nem igazán fogyasztunk, de egyébként semmi baja, és a kutya szívesen eszi.

De mint az előző írta néhány állateledel-kereskedés is foglakozik ilyenekkkel.

2009. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

Az olcsó húsnál jobb a száraztáp.


Olcsóbb biztonságosabb, táplálóbb. A legolcsóbb hús általában csirke, amelyik köztudottan a legtöbbször okoz allergiát, a többi hús meg drága!


Kiegészítőnk kell a hús egyébként?

2009. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen kiegészítőnek.A 60 forintos/kg pulykabőr nyesedékkel mennyire működőképes?
2009. febr. 19. 15:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol lehet venni ahol húst árulnak, vannak olyanok amik épp lejártak és leárazták, azok még kutyának megfőzve tökéletes. Olcsóbb párizsikat is találsz, én egész nagy rúddal vettem most 100 ft-ért, a kutyám és a macskáim szeretik nagyon.
2009. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a piac a nyerő, múltkor 100 Ft/kg-ért hoztunk pulykanyakat, de 200 alatt vesszük a csirkelábat és a farhátat is.
2009. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
a csirke bőrtől igencsak megy a hasa!a pulyka is hasonló lehet. tapasztalat, több fajta kis és nagy testű kutyánál!!
2009. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit takar számodra az olcsó hús, úgy értem, hogy olcsóbb, mint az átlagos bolti ár, vagy tényleg "alig kerül pár forintba"? :D


Én amúgy a kutyámnak fagyasztott húst veszek, vagy májat, stb. Ezek általában olcsóbbak a nem fagyasztottnál, de mondjuk a csirkelábtól drágább (bár több hús is van rajta az biztos!) :D

2009. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!