Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadtam egy kutyát, mik a...

Befogadtam egy kutyát, mik a teendők?

Figyelt kérdés
Befogadtam egy keverék kutyát mert beszökött és nem akart elmenni. Egy rossz lánc volt rajta..nem is akarom, h az eredeti gazdájához visszakerüljön, mert nem volt ápolva se. Viszont még sose volt kutyám. Mik a teendők? A héten veszek pórázt, h eltudjam vinni az állatorvoshoz. Mennyibe fog nekem ez kerülni? szájkosarat mindig kell, h viseljen az utcán?
2011. márc. 7. 13:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

De nem tudjuk pontosan, hogyan viselkedik. A kérdező írta, hogy nem volt még kutyája, ebből következően nem hinném, hogy annyira ért hozzá. Egy kutya félősségének pl. számtalan oka lehet, egyáltalán nem biztos, hogy bántották. A csavargásnak is lehet rengeteg oka, annak is, hogy mindig visszamegy hozzájuk. És azért abba is gondoljunk bele, hogy a kutya alapvetően egy végtelenül hűséges állat, hány olyan példa van, mikor egy ember komiszul bánik a kutyájával, akár kínozza is, a kutya mégis hűséges marad hozzá és szereti mindezen komiszságok ellenére is.

Lényeg, amire ki akarok lyukadni, hogy nem tudni a kutyáról semmit, így hát az egész csupán találgatás, látatlanban pedig nem lehet ítélkezni a gazdájáról.

2011. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!