Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák tudnak futás közben...

A kutyák tudnak futás közben üríteni?

Figyelt kérdés

Nem pisire gondolok, hanem nagydologra.

A lovak például tudnak, de kutyát soha nem láttam még futás közben üríteni.


2011. febr. 20. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
hagyd már ezt az ürítést.ilyen szó nincs,nevezzük nevén a dolgot!SZARÁS és a kutyák nem tudnak.
2011. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Azért nem láttál, mert nem tudnak. ahhoz, hogy ürítsenek, fel kell venni azt a pózt (beguggol, görbített gerinc)

Sőt sok kutya előtte még szaglászik is, keresi a megfelelő helyet, futás közben ezek nem nagyon jönnének létre.


Érdekes is lenne, hogy miközben frizbízel a kutyával, és ő fut meg ugrik, lerak egy szép kis kupacot :D

2011. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Én egyszer az ajtómat folyton lepisáló kutyát úgy megijesztettem hogy pisálva szaladt
2011. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Elvileg tud. Ha a sz@r által keltett nyomás már tól nagy, akkor megelőzendő a sérülést a gerincvelő egy védőreflexe miatt ellazulnak az izmok. Embernél is működik, noha mi is szivesen megállunk, végső esetben futás közben is kikukucskál a barnamaci. Ja, és a ló is szeret állva nyomni, ha rábízod a döntést akkor megáll.
2011. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Az én kutyám CSAK FUTÁS KÖZBEN TUD....
2011. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 IGCM ***** válasza:
47%

Hogyne tudnának már!!

De csak a szánhuzó kutyák pl:husky.És ők is csak akkro ha kis vagy fiatal koruktól kezdve húznak.Így megtanulják. A többi fajta nem igen képes rá elvileg.

2011. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért nem írtam ki, hogy sz*rni, mert a kérdésben elég rondán nézett volna ki.

Azért gondoltam, hogy tudnak, mert a lovak is tudnak. És tudom, hogy ők sem szívesen (például amelyik lovat én használom, nem hajlandó menet közben).

De az is érdekesen nézne ki, ha a nyájat terelő vagy a szánhúzó kutya gondolna egyet, abbahagyná a munkát és félrevonulna elvégezni a dolgát.

2011. febr. 20. 18:09
 8/8 anonim ***** válasza:

sokan vagytok akik nagyon rosszul tudják !

a kutyák símán tudnak futás közben szarni, és ez teljesen normális lenne, ha ....

mert nem kell futniuk !

a szánhúzó kutyák például egy komolyabb erőpróbán ,akár többször is ürítenek futás közben!

egyszerűen, mert így vannak tanítva.

ha, pedig a szánhúzók tudnak ,akkor mindegyik tud !

az egy más kérdés,hogy nincsenek rákényszerülve !!

( röviden a szánhúzók futás közben ürítenek, mert így vannak tanítva, a többi kutya , pedig ???)

attól függ,hogy a gazda mire tanította .

( az enyém az utcai szemetes közelében teszi, mert miután felszedtem nem szeretem sokat cipelni)

csak tanítás-szoktatás kérdése .

2011. márc. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!