Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tud ugatni egy mopsz?

Tud ugatni egy mopsz?

Figyelt kérdés
Anyukám csak olyan kutyát enged a házba amitől nem fog hangzani az egész lépcsöház.Azt hallottam h. a mopszok nem hangosak.Csak a horkolnak és szuszognak.Igaz ez?
2009. febr. 11. 20:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

És a kérdező nem egy ugatni nem képes kutyáról kérdez bennünket, hanem egy olyan fajtát szeretne találni, amelyik nem "nagyon szokott ugatni"!

Kérdező!

Ha tévednék, javíts ki!!!

2009. febr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én a Cavalier king charles spánielt ajánlanám. Keveset ugat, nekem is ilyen kutyusom van, és szinte hangját sem hallani. Mellesleg nagyszerű természetű, kiváló első kutyának, mivel nem kell vele dominanciaharcot vívni. Kedves, és nagyon szép is :)
2009. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem is mopszom van és szokott ugatni,de csak akkor hogy ha hallja h jön be valaki a házba,egyáltalán nem idegesitő sőt vicces hogy meg akar védeni minket,nagyon aranyos
2009. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
tud:)amikor alszik akkor horkol:)
2010. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

de meg hogy!


mondjuk nem jellemzo. ha a teruletet vedi, ugat. altalaban szokken is egyet hozza :) ha valami elallja a szokott utjat, ugat. ha valami nem odaillo ugat, de nem ugat kutyakra, csak ha nagyon felhuzzak. emberekre is csak feketekre - mar az enyem. kicsit rasszista. pedig o is fekete. :)

2011. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Halihó!

Nekünk mopszink van és nagyon sokat ugat. Persze kutyafüggő, a miénknek speciel be nem áll a szája. De cserébe nagyon cuki :)

2011. okt. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szia! Nekünk is mopszunk van és szintés társasházban lakunk (a kérdésedből ítélve, ezek szerint Ti is). Szóval a blöki igenis tud ugatni, nem is keveset, de egyáltalán nem annyira zavaró. Legalábbis mi már megszoktuk. Nem hangos az ugatása, inkább csak vakkantgat és közben néha szökken is hozzá (ez nagyon vicces szokott lenni). Talán még kölyökkorában lehet valamennyire nevelni, tanítani, hogy kevesebbet ugasson, de alapvetően egy olyan fajtáról van szó, amelyik nagyon védi a saját területét, tehát gyakran ugat is. A miénk akkor is jelez, ha valaki (főleg egy másik kutya) megy le a lépcsőházban. De ez ne tartson vissza a mopszi tartásától, mert nagyon sok örömöd lesz benne, nagyon aranyos és ragaszkodó fajta.
2012. ápr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!