Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok nekem?

Milyen kutyát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és szeretném kérni a tapasztaltak tanácsát! Kertes házban lakunk és elég nagy az udvar.

Olyasmi kutyát szeretnék ami nagy vagy közepes testű, könnyen tanítható, gyerekszerető, okos, szófogadó, de ha mégis elviszem a faluba sétálni akkor "féljenek tőle". Sajnos sok olyan ember él itt aki miatt nem mernek kimenni az emberek este az utcára én meg inkább "éjszakai bagoly" vagyok és akkor élek!


2009. febr. 11. 17:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kaukázusink van, iszonyat jó házőrző, akit egyszer elfogadott azt egy életen át védelmezi. Bár van aki azt mondja a kau-ra, hogy bebolondulhat, de nekünk ő a 3. kaukázusink és ha minden szeretet megkap akkor semmi baj sem lehet vele. Én ebbe a fajtába szerettem bele :) Ráadásul olyan mint egy nagy lökött mackó :) nagyon jó hozzábújni :)
2009. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
A ROTIKAL sincs semmi gond ha foglalkoznak vele rendesen idöigényes kutya mint a többi,sokat kell vele foglalkozni teljesen mindegy milyen kutyát választasz.
2009. febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Sokat segítettetek! :)
2009. febr. 12. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!