Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó tápnak számít a Purina Pro...

Jó tápnak számít a Purina Pro Plan?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 17:24
 1/8 A kérdező kommentje:
azért kérdezem ,mert dogfoodanalysis.com-on egyformára van értékelve a Royal Caninnal.
2009. febr. 7. 17:35
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kiváló tápnak számit
2009. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legjobb táp szerintem.
2009. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

A kérdező által említett független elemző oldal szerint ( [link] a ProPlan és a Royal Canin is csak 2 csillagot ért el a 6 csillagból. Ennyit arról, milyen szuper tápok ezek...

Ellenben az Orijen 6, az Acana pedig 5 csillagot kapott.

2009. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a két csillag is valami nem?Pl a nagy reklámokban szerepelt tápok még a listán se szerepelnek!Szóval azért nyugodtabban adhatom a kutyámnak mint egy Pedigree-t vagy Chappyt nem?
2009. febr. 7. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azokhoz képest mindenképp jobb.
2009. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

az az oldal egy nagy hülyeség..

egyébként remek táp! Az én kutyusomnak csak ez vált be, pedig kipróbáltunk select goldot(ennél nem volt gondja csak jobbat akartam neki venni), hillst, acanát .

Sokkal jobb mint az Acana, de melyik kutyának mi válik be. Mások, mint ahogyan mi is, emberek.

Ráadásul érzékeny gyomorra való, érzékeny bőrre és allergiára hajlamos kutyusoknak!:) Imádja, kis apró szemekből áll.

2009. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Az az oldal egy nagy F...ság!!!!!!!!!!!

A Pro plan egy kiváló minőségű táp!!!

Én nem azzal etetek de több híres tenyésztő is használja!

2010. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!