Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen napirendet ajánlotok...

Milyen napirendet ajánlotok egy beagle számára?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok mozgás, ha van rá lehetőségetek menjetek el agilityzni az nagyon jól lemozgatja és sokat segít a kapcsolatotokban is. Otthon is foglalkozz vele, taníts neki különböző dolgokat. A biglik (és a legtöbb kutya is) imádnak tanulni, így lefáradnak agyilag. Nem tudom pontosan mennyi idős, de ha még pici és már megkapta az összes oltását, akkor jutival felszerelkezve menjetek valami nem forgalmas helyre, ott gyakoroljátok a póráz nélküliséget. Talán jó lenne egy sípot beszerezni, amikor hívod adj neki egy jutifalatot, aztán hagy szaladgáljon. Kb ennyi. :) Sok szeretetre és mozgásra van szüksége, a kajával pedig óvatosan, annyit esznek amennyit látnak, aztán gurulnak.
2011. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

7:00 megugatni a kukásautót

7:30 reggeli

8-9 között postás megkergetése.

9-12 kert összeszarása, némi ásással kombinálva

12:00 ebéd

12-14 lustálkodás

14-16 kóbor macskák vegzálása

16:00 hazatérő gazdinak örülni

16-17 délutáni séta (közben idegen kutyák seggének szaglászása, szomszéd autó lepisálása)

17:00 vacsi

17-19 lustulás

19-23 a Hold megugatása

2011. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most 2 hónapos csak kíváncsi vagyok később mit,hogy csináljak.De már ha hívom hozzám jön,de nem mindíg.És majd viszem kutyaoviba 4hónapos korától.
2011. jan. 20. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Napi 2-3 óra séta, elosztva természetesen :) E mellett azért játék, trükktanulás is elkélne. Néha azért valami "szagos" területre vidd el, mert hát kotorékebek, és imádnak szagolni :)
2011. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt kutyát kaptam én is kiírtam hasonló kérdést. Később viszont magamtól ráéreztem. Nálunk így van:

6.40 Reggeli utána séta

11.00 Futkározós séta

13.30 Ebéd és "dologelvégzős" séta

17.30 Kutyás, futározós séta

19.45 Ebéd és esti séta


Ezek között itthon persze játék, nevelés is van. :)

2011. jan. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!