Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Illatos útra lehet vinni...

Az Illatos útra lehet vinni adományokat (pl. száraztápot) vagy nem fogadnak ilyesmit?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 20:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
eleve nemértem h vki miért akar kutyát az illatos útra adni...rengeteg menhely van ahol nem altatnak.
2011. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy volt a sok közül amit hívtam, mert szeretek alaposan tájékozódni a lehetőségekről...Ráadásul engem is félrevezettek, mert menhelynek állították be. Mivel decemberig nem volt ilyen gondom, annyit tudtam az illatosról, hogy sok kutya van, és örökbe lehet őket fogadni, de egy idő után elaltatják. Sőt, volt aki menhelyként írta le (itt). De nem kerültek oda a kutyák.
2011. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha adományozni akarsz - ami egyébként nagyon kedves dolog tőled :) - akkor tényleg inkább egy menhelynek. Az illatoson a kutyák Hill's tápot kapnak, szóval kajából nem szenvednek hiányt.
2011. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az illatosút a főváros gyepmesteri telepe, amit az önkormányzat ellát pénzzel bőven. Fizeti a kutyák után a begyűjtést, az ellátást, de még az altatás költségét is. A menhelyeket magánszemélyek üzemeltetik a saját pénzükből, adományokból, adó 1%-ból (már ha jogosultak rá).

Nem hiszem, hogy az ország legnagyobb gyepmesteri telepe bármilyen adományra szorulna, sőt azt sem hogy bármilyen szinten megérdemelné ...

2011. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!