Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Balatonfüreden, vagy környékén...

Balatonfüreden, vagy környékén hol találok a lassan tüzelő Yorkimnak kant?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 21:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Persze, hogy életekrőlk szól, de a nagyon sok ember nem úgy elleti a kutyáját! Mindig viszik orvoshoz, aki elmondja a szükséges teendőket, meg beadja a vitaminokat, oltásokat!

Valamilyen szintem kell érteni hozzá, de ezeknek a többsége, könyvekből elolvasható, miből gondoljuk, hogy nem teszik meg?

Nem lehet általánosítani, hogy mindenki aki nem tenyésztő, az szaporító! Vannak! Persze, de nem mindenki gyilkos, aki fekete ruhában jár, és van egy sebhely az arcán!

A kérdés itt nem arról szólt, hogy hogyan tudnék minél több kölyköt csinálni a kutyámnak, minél nagyobb haszonnal, hanem hol találok neki párt?

Ez nem bűn.... Legalábbis szerintem. És nem feltételezi azt sem, hogy ő ebből üzletet szeretne csinálni.

2009. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
elöször is mivel a kérdésemre nem kaptam választ,azért köszönöm hogy van aki normális hangon is tud irni,bár nem válaszolni a kérdésemre!azért itt keresek kant,mert elköltöztünk otthonrol és aki a vérvonalnak megfelő lett volna sajnos igy nagyon messze került,és csak a tűzelés után jutunk haza!amugy nem röhögök a válaszokon,csak ténleg pár emer párbeszéde zajlik,és nem a kérdésre kapok választ!de elolvasom öket és figyelembe veszem a döntésnél!
2009. jan. 28. 20:29
 23/25 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Nekünk van egy yorki fiúcskánk, 3 éves. Székesfehérváron lakunk. Ha gondolod, írj privit. :)
2009. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

hát gratulálok,bebizonyítottad,hogy te sem vagy tenyésztő...

addig oké,hogy a kutyádhoz hasonló vérvonalút kerestél,de mostmár egy akármilyen is megteszi.

képzeld,ha valaki tenyészteni akar és nem szaporítani,az hajlandó több szár kilométert utazni egy megfelelő kanért ,sokszor külföldre és a hazai állománnyal is tisztában van...

nem pedig ilyen és ehhez hasonló oldalakon keresgél kant,mert annyira jó lenne végre befedezetetni a szukáját,jó sok pénzért el lehet adni a kicsiket..

2009. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

nem tudok privit írni mert nincs meg a mail-cimed,de köszönöm hogy te legalább tudtál válaszolni,sajnos itt sokan csak gúnyt űznek más kérdéseiből,pedig azért tettem fel a kérdést hogy választ kapjak és azért válaszoltok mert segíteni akartok,megköszönöm ha megkíméltek az állattenyésztő és szaporító mondatoktól.

Utolso elötti válaszadó,címem vazsu2003@freemail.hu!!!

2009. jan. 31. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!