Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonfüreden és környékén...

Balatonfüreden és környékén látványosságok, célpontok, egyébb infók?

Figyelt kérdés

Mi az amit érdemes balatonfüreden megnézni? Lesz kb egy hetünk barátnőmmel lent. Nyilván a sétálópartra kimegyünk többször is majd, meg tihanyba is tuti átnézünk. De tudtok még mondani helyeket amiket muszály meglátogatni?


Valszeg strandra is kimegyünk, azthiszem az a kisfaludy strand lehet. Arra a strandra gondolok amihez úgy jutok el a kosztolányi utcától, hogy egy kis csatorna mentén megyek végíg ami a balatonba ömlik bele. Nagyon rég voltam itt, vagy 10éve. Biztos sokminden változott. Mennyire gázos ez a strand? Valszeg semmi értéket nem fogok kivinni, sok a tolvaj mi? Mondjuk nem tudom hogy oldom meg a kajálást büfét, mert hova teszem a pénzt ha esetleg fürdeni is akarok. Már kinőttem a gyerekkorból amikor egy kis henger alakú pénztartó logott a nyakamban:)


Szóval infókat kérek, előre is köszönöm:)


2009. júl. 9. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Balatonfüreden a parttól nem messze a szabadtéri színpad és a körtemplom között (ezt is nézzétek meg) van egy galéria, ahol időszaki kiállítások szoktak lenni, oda érdemes betérni. 2 utcával feljebb ott a Jókai-villa, oda mindenképp menjetek be, ha már Füreden jártok. Én biztos mennék egy kört a városnéző kisvasúttal (szoktam is, ha ott vagyok.)Van egy nagyon jó, és nagyon drága aquapark ( [link] kint a város szélén, mellette pedig ott a Sundance park ahol a diszkók vannak ( [link] , diszkó ezenkívül még a Helka van, de rengeteg bár stb van. 20 km-re van Balatonfűzfő,én biztos átmennék, mivel ott van a Balatoni Bob és egy kalandpark ( [link] Ha rosszabb idő van irány Veszprém, ez minimum egy napos program (vár,állatkert, ha nagyon rossz idő van mozi a Plázában, stb.) Én nagyon gyakran járok a Balatonra strandolni szerencsére még sosem loptak meg (lekopogom), egyszerűen a táskánkban szoktuk hagyni a cuccokat, és letakarni egy törölközővel. Amúgy a fürdei strandon van külön medencés rész (plusz pénzért persze). Remélem segítettem, jó szórakozást :)
2009. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!