Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelez felém a kutya, ha...

Mit jelez felém a kutya, ha hason csúszva közelít hozzám?

Figyelt kérdés
Nem verem meg ilyesmi...
2009. jan. 21. 19:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és 2 hónapos pulikutya :)
2009. jan. 21. 19:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Így nehéz. Írj egykét példát..:) Akkor lesz tippünk.
2009. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én kutyatörpöm akkor jön így, ha csintalan volt és lehordtam. Kb bocsánatot kér, és minél kisebbnek akar látszani, így akarja felkelteni a falkavezér(-> én) szimpátiáját és jóindulatát. Így mutatja, hogy te vagy a domináns, és ő a "falka rangsorában" alattad áll.

De közben nem látszik h fél vagy ilyesmi, sőt, reménykedve néz, hogy ugye minden OK? legalábbis az enyém.

2009. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is puli kutyám van. Én ugy vettem észre hogy amikor hason csuszva közeledik akkor játszani akar,csintalan.
2009. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én nem is tudom de lehet hogy valami gond van nálla vagy bolhás, vagy beteg, vagy játszani akar
2009. jan. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezzekl egyértelműen arra utal, hogy te vagy az úr a háznál! mint amikor az ember földig hajol a király előtt pl... és azért megy oda hozzád, mert alázattal kérni szeretne tőled valamit...mondjuk bocsánatot, ahogy egy előttem szóló írta, vagy kérhet simogatást,játékot is, vagy kaját...
2009. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Általában akkor szokott így közelíteni, amikor kimegyünk hozzá az udvarba, szal akkor biztos játszani szeretne :) Mégegyszer köszi :)
2009. jan. 22. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!