Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet adni inni egy...

Mit lehet adni inni egy Yorkshire-Terriernek a vizen kívül?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 01:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor a langyos vízen kívül más nem nagyon kell neki. Miért kérdezed? Ha pl nincs nálatok víz, akkor veszel ásványvizet. Persze jó ha állni hagyod kb 30 percet, hogy kijöjjön belőle a buborék. Vagy menteset veszel.


Etseleg pici tej, vagy hasonlók. De szerntem az nem nagyon kell neki, elég a víz. Mondjuk önthetsz neki egy kis húslevest, az is folyadék.

2009. jan. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


A langyos víz nem ajánlott mert hányhat tőle. Én sem innám szívesen!


Az ásványvíz jó,de csak a buborékmentes!


Télen pedig egy kis húsleves is adható. Vannak kifejezetten kutyáknak való leveskockák.


Tejet nem nagyon kellene, főként mert a ma kaphat "tej" minden csak nem tej.

2009. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
joghurt
2009. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A joghurtból csak probiotikus jó, az sem minden nap!

A kérdés kifejezetten itatásra vonatkozott.

2009. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a teltől mehet a hasa.nekem kettő yorkim van,csak vizet kapnak.minek kéne mást?cukros löttyök kizárva.de nálunk annyira hideg a viz most,hogy egy nagyonpici meleget is öntök hozzá,hogy ne legyen jéghideg.
2009. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Én a pulimnak adok néha tejet, imádja, jókat büfizik tőle.De tényleg csak néha-néha.

Egy kutya el van vizen élete végéig.

2009. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
joghurtos vagyok,csak hülyültem én tenyésztem a kutyikat, és csak vizet adok nekik,egyszer volt az,hogy véletlen a joghurt kiesett a táskámból és szétment akkor láttam hogy megeszik a kutyusok és még tetszett is nekik:)persze nekem is jól össze kenték magukat
2009. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mire gondoltál, kóla? Ezt nem értem, minek mást adni a vizen kívül? Én is vizet iszok, ha szomjas vagyok, a többi színezett és adalékokkal méreg-, és szintetikus anyagokkal telenyomott cuccal csak saját magamat pusztítom. No nem mintha nem innám meg, de így van:)

És itt állatokról van szó, akiknek nincsenek marha nagy igányeik az evés, ivás terén. Náluk ez ösztön, ők nem gourmandok:)

2010. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!