Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nálatok hogy folyik a kutyafür...

Nálatok hogy folyik a kutyafürdetés?

Figyelt kérdés
A kinti kutyámat hogyan fürdessem hogy ne fázzon meg? Ellégé koszos.
2009. jan. 16. 15:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen, ha futkoshat sokkal könnyebben szárad.
2009. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
bocsi futkározni.(ut.előtti)
2009. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem jó télen fürdetni őket mert a kutyasamponok sem szuperkészítmények, azok is ugyan úgyan úgy lemossák a bőréről a faggyút, ami a hidegtől védi. Én ilyenkor úgy szoktam, hogy áttrörlöm a szőre felszínét kicsit kutyasamponos rongyal vagy szivaccsal aztán leöblítem a zuhannyal. A lényeg hogy a sampont ne masszírozd a bőrébe, csak a szőr felszinét simítsd végig, mikor keveredik a vízsugárral a legtöbb kosz lejön. Majd tavasszal vagy nyáron megfürdetheted rendesen.
2009. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%
Hülyeség most fürdetni. Most nincs olyan sár, ami nyáron egy-egy kiadósabb eső után előfordul, úgyhogy annyira koszos se lehet. Mi a skót juhászainkat, ami ugye nem egy rövid szőrű fajta évente max 2-szer, kivételes esetben ha kiállítás előtt nagyon összemocskolják magukat akkor talán 3-4-szer fürdetjük. Ennyi bőven elég egy kutyának. A túl sok fürdetés hosszútávon sokat árt a kutya szőrének.
2009. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
A miénk mondjuk benti..de ha kint is van, behozod, be a kádba vagy zuhanyba..langyos vízzel átöblíted..kutyasamponnal átkened...hátát hasát lábait fenekét, fejét óvatosan, füleire vigyázz, aztán alaposan leöblíted h minden sampon lejöjjön róla, a füleire tényleg vigyázz mert azok elég érzékenyek főleg ha víz megy bele..aztán elállítod a csapot..picit vársz, magától megrázza magát, aztán kiveszed jó alaposan áttörlöd, aztán hajszárító :D édi fejeket fog vágni előre szólok :D és jól szárítsd meg, maradjon egy ideig lakásban és ennyi :)
2009. jan. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Találtam neked egy pontos leírást.

[link]

2009. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!