Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kéne tennem a kutyám...

Mit kéne tennem a kutyám étvágy zavarával?

Figyelt kérdés
5 éves kutyám a tél beállta óta nem eszik rendesen. Sokat fogyott. Lehet, h a társa agresszivitása miatt van a probléma. Megfigyeltem, h a társa elette előle az ételt, és morgott rá, de a kutyám már akkor is fél a táljához menni, ha a társa el van zárva tőle. Ha a tálhoz megy is, egy-két falat után arrébb megy vele, és csak jóval később tér vissza újra az ételhez.
2009. jan. 14. 21:00
 1/3 anonim válasza:
Féregtelenítsél!Vegyél tbl-át állatorvosnál 1 tbl 150ft.
2009. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Etesd Őket külön, állj mellette és közben simogasd, dicsérd, hogy érezze nem kell félni a másik nem veheti el tőle.


Sajnos ha ennyire komoly köztük ez a dolog, akkor külön kell Őket választani.

2009. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia.

Igen, mostanában úgy etetem őket, hogy külön, és végig mellette vagyok, de nem maradhat ez így. És nem értem, hogy mi okból alakult ki a konfliktus, hiszen 4 éven keresztül jól megvoltak.


A féregtelenítést minden évben elvégzem, az nem lehet baj, férget se találtam az ürülékében. Étvágytalanságról pedig szó sincs, mert miután elfogyasztották, mindketten az ételt, szaglászik még egy ideig az étel után. Csak azt nem értem, hogy ennyi év után miért most alakult ki ez a konfliktus a két kutya között ?

2009. jan. 15. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!