Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaház? Termófüggöny? + egy...

Kutyaház? Termófüggöny? + egy kérdés +egy jó tipp

Figyelt kérdés

Biztos befog menni a kutyaházba a kutya ha termófüggöny van benne???Nem fogja akadálynak venni???

A plusz kérdésem pedig a következő:van a teraszon egy lengőajtó ami kb 0,75m.Nem fogja a kutya átugrani(golden retriever)???Mert azért mégiscsak egy LENGŐAJTÓ.

A jó tipp pedig:a kutyaházat ne fából csináljátok hanem nem használandó fagyasztószekrényt mert az már eleve le van szigetelve.

Csak egy kis fával kell leborítani és a tetejét cseréppel és kész is a kiváló kutyaház.És amúgy is veszélyes hulladék.


2010. nov. 21. 17:52
 1/9 A kérdező kommentje:
ja meg nyílást hogy a kutya beférjen
2010. nov. 21. 17:55
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a thermofüggönnyel nem volt semmi baja, simán bement a házába utána is, nem rágta le, nem nyalogatta nem volt semmi baj. Először egy kis érdekesen fogadta, szagolgatta, belökte a mancsával stb ma már csak megy be meg jön ki és alszik bent. Nem is foglalkozik vele hogy van ott olyan!:)
2010. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerinted mien lesz a fagyasztós történet?
2010. nov. 21. 18:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, elég érdekesen hangzik hogy egy fagyasztó legyen a kutyaház. De ha ügyesen meg tudod csinálni, még jó is lehet.


Én nem voltam soha híve az ilyen összeeszkábált dolognak, az én kutyám háza duplafalú hőszigetelt, asztalossal csináltattam, de ha megtudod csinálni a fagyasztóból, akkor hajrá! Jobb mint ha nem lenne neki háza, és még lehet jobb háza lesz mint az enyémnek van :-)

2010. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kössz.

Majd rakok fel képet előtte és utána.

2010. nov. 22. 06:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolsz, a hűtőszekrény miért veszélyes hulladék...?
2010. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Freon gáz miatt.
2010. nov. 23. 18:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem fog bent maradni, mert be fog fülledni a levegő. Fa és a házfal is lélegzik, ahogyan a bőröd. Ennyire mesterségesen lezárt térben "fuldokolni" fog a kutya, és nem marad bent. Ott lesz télen ház nélkül. Pláne thermo függönnyel. Elhiszem, hogy jót akarsz neki, de te aludnál egy hűtőben nyáron?
2010. nov. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tényleg!!

Akkor mégiscsak sima házat csinálok.

2010. nov. 24. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!