Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnám beszerezni Jan...

Hol tudnám beszerezni Jan Fennel: Kutyapszichológia c. könyvét?

Figyelt kérdés
Használt, vagy akár fénymásolat is érdekelne!
2008. jan. 12. 08:38
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim válasza:
0%

Sziasztok!Nekem most van egy 8 hetes kiskutyám és irtóra szükségem lenne a könyvre.Légyszíves aki tudja küldje el. e-mail címem: mbodnar@freemail.hu

Nagyon szépen köszönöm

2009. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim válasza:
0%

Kérem, valaki nekem is továbbítsa a könyvet emailben, nagyon fontos lenne! csarnaibori@gmail.com

Köszönöm

2009. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim válasza:
4%

Sikerült megtalálnom egy honlapon a teljes könyvet:

209.85.135.104/search?q=cache:oc0-Ndpj7gEJ:www.pointerclub.hu/fajtaismerteto/%2520Kutyapszicholgia.doc+Jan+Fennel:+Kutyapszichol%C3%B3gia&hl=hu&ct=clnk&cd=12&gl=hu&client=firefox-a

Remélem, tudtam segíteni. Sok szerencsét!

2009. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
26%

A könyv újra kapható a Gold Book kiadó gondozásában Hallgassunk a kutyánkra címmel. És a második kötet a Tanuljunk meg kutyául, ami a módszer gyakorlati alkalmazását mutatja be.

Az első kötet letölthető innen:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
11%
Spórolósak...
2010. jan. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
74%

Nem spórolósak, csak elsőként a Magyar Könyvklubnál jelent meg, Kutyapszichológia címmel. Egy időre eltűnt a könyv, majd később kiadta a Gold Book, az eredeti címmel, Hallgassunk a kutyánkra. Így sok ember nem tudja, hogy a könyv újra kapható, csak más címmel, ill. hogy ugyanarról a könyvről van szó. Én magam sem tudtam, véletlen fedeztem fel.

Jó hírem: Jan harmadik könyve is megjelent magyarul, szintén a Gold Book-nál, címe: A kutya legjobb barátja (a kiváló gazdák titkai).

Amúgy meg ha a letöltött verziót pl. az Office Depo-ban kinyomtatod és spiráloztatod, az ugyanannyiba kerül, mintha megvennéd a könyvet. Ilyen terjedelmet pedig elég gyilkos monitoron elolvasni...

Amúgy minden könyve 2.000 Ft. (A tartalma viszont felbecsülhetetlen...)

2010. jan. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim válasza:
0%

Kedves Mindenki!


Jelezni szeretném, hogy nekem is megvan Word Dokumentum formátumnak a Kutyapszichológia nevű könyv.

Aki szeretné, annak nagyon szívesen elküldöm, csak küldje el nekem az e-mail címét a zaharael@gmail.com e-mail címre. Válaszként csatolni fogom a fájlt!


Sziasztok!

2010. febr. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim válasza:
0%

szia!


engem is érdekelne ez a könyv

eltudnád nekem is küldeni az emailemre a könyvet?

jazmin1988@vipmail.hu


előre is köszönöm

2010. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim válasza:
0%

Léccíves nekem is küldje el valaki címem:

bettba@freemail.hu

2010. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 KissQkta válasza:
76%

[link]

vagy

[link]


[link] -n 1600 Ft-ért meg lehet venni az alábbi könyveket, én megrendeltem, szerintem megéri.

A KUTYA LEGJOBB BARÁTJA

[link] kiadvany.php?kid=414

TANULJUNK MEG KUTYÁUL

[link] kiadvany.php?kid=389

HALLGASSUNK A KUTYÁNKRA (ez ugyanaz, mint a könyvklubos kutyapszichológia című)

[link] kiadvany.php?kid=379

2010. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!