Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ez a kutyaágy? Ti milyen...

Jó ez a kutyaágy? Ti milyen gyakran cserélitek?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretném lecserélni a kutyám fekhelyét, szerintetek ez jó választás?


tegnap 14:11
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

[link]


Ez aranyos 😃


De csak a huzat mosható.

tegnap 15:14
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a mancsosat reverse image search segítségével megtaláltam 6-10 dollárért az Alibabán. Az 2500-4 e forint.


Nem túl bíztató.

tegnap 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Jajj. Akkor felejtős. Köszönöm.
tegnap 15:28
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Te is vissza tudod keresni.


A képet screenshotként fotózd le, és a Googleben tedd bele abban a szivárványos kamera ikonnál a képkeresésbe.



Egyébként rossz jel, ha a fotón angol szövegek vannak, ez azt jelenti, hogy a terméket más fotózta, lehet nem is olyan lesz ami érkezik mint ami a képen volt.

tegnap 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
6-os: a huzatot mosom 2-3 havonta, a belseje egy vastag, többrétegű habszivacs, a mostani memóriahabos, nem lehet mosni, de nem is kell, megvédi a dupla huzat, tiszta, csak enyhe kutyaszaga van. Ki szoktam tenni az erkélyre szellőzni, amíg a huzat mosódik.
tegnap 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat alapján a HobbyDog fekhelyeket ajánlom. Ez egy lengyel márka, 10 évvel ezelőtt máshogy hívták, és a minősége jobb is volt, de azért most is strapabíró. Két nagytestű kutyának veszem. Maga az anyag erős, a gyengesége inkább a varrásnál lehet, ha vadállatként ugrik bele a kutya, vagy sokat "fészkel" mielőtt lefekszik, akkor a varráson szét tud menni, ezért érdemes lehet beszerezni vastagabb tűt, és erős cérnát, hogy orvosolni lehessen az esetleges problémát. Ezen kívül tartós, jó fekhelyek. Nekünk ez van: [link] , ők is imádják ra peremén támasztani a tök fejüket. :D


Emagon is megtalálhatóak ezek a fekhelyek, még talán jóval nagyobb is a kínálat.

tegnap 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Éppen az előbb találtam rá a HobbyDog márkára az Emagon 🙂

“Imperial Perfect” és “Royal Exclusive” típusokat nézem belőle, hol lehet még kapni.


Köszi a linket, igazából engem ez az anyag bizonytalanít el.

Most puha, szőrmés ágya van, ez pedig olyan keménynek és ridegnek tűnik.

Vagy nem az?

És nekem nem egyértelmű a tisztítás:


“Könnyen tisztítható, cipzárral nyitható, majd kivehető a bélés és 30 fokon mosható.”


Mi mosható 30 fokon, a huzat, vagy a bélés és a huzat?

tegnap 20:22
 18/22 anonim ***** válasza:
Szétnézhetsz tediben vagy pepcoban is ott is szoktak jó árban lenni kutya ágyak
tegnap 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Pepcot megnézem köszi, szerintem a másik üzlet nincs a környéken.
tegnap 20:46
 20/22 A kérdező kommentje:

Megnéztem jobban a HobbyDog képet, hát az a töltet tuti nem mosható.


Én attól félek előbb-utóbb büdös lesz a belseje és hiába mosom a huzatot.

tegnap 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!