Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ez a kutyaágy? Ti milyen...

Jó ez a kutyaágy? Ti milyen gyakran cserélitek?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretném lecserélni a kutyám fekhelyét, szerintetek ez jó választás?


tegnap 14:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a bézs nem biztos, hogy sokáig szép marad, én sötétebb színeket néznék, vagy olyat amit hypózni lehet.


Hogy mr cseréld? Attól függ mennyire használja el, elvileg 3-4 évet kibír egy ilyen, de havonta azért nem árt bedobni a mosógépbe. Ha megnemezesedik benne a töltelék, talán korábban is.

Ha persze rág, akkor keg amikor szétkapja.


Ehhez szerintem kéne egy kosár, mert lehet nem marad meg a formája ha a kutya rátehénkedik, de ez meg attól függ milyen fajta, hány kiló, stb.

tegnap 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a boltot nem ismerem, simán lehet, hogy pl. Temuról rendelnek cuccokat és azt adják tovább, én a nagy szakboltokat preferálom. Csak olyat veszek, ami mosógépben mosható, huzata levehető, a külső vízlepergető (vagy vízhatlan) és van egy plusz belső huzat. A kutyánk közepes testű, 3 év alatt most vettük neki a 2. ágyát. Az első is jó minőségű, alul vastag alátét, levehető huzat + egy belső huzat, mosógépben mosható - teljesen jó még, de annak a mérete anno kompromisszusos lett, mert pici lakásban laktunk, most nagyobban lakunk, szóval vettünk neki egy nagy, puha, memóriahabos, keretes csodaágyat, szintén vízhatlan külső + belső huzat, mindkettő gépben mosható. Ez még jobb, mert a fekvőfelület egy letépőzárazható szőrös pokróc-szerű rész, így azt gyakrabban lehet mosni, nem kell az egész huzatot levenni.
tegnap 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: elsőnek abban is igaza van, hogy a szín jobb ha sötétebb. Én egyébként kb. 2-3 havonta mosom a kutya lábtörlő törcsijeit és az ágyhuzatát.
tegnap 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Igen, lehet a színe valóban túl világos.

A mostani sem sötét, de szürke és hosszabb szőrű, gondolom azon nem annyira látszanak a szennyeződések.


Ez azért tetszett meg, mert olyan a színe, mint a kutyámnak.

Olyat keresek aminek vastag pereme van, mert szereti odatenni a fejét.

Egyébként 3 kg a kutyám.


De ez a szín belül tényleg nem lesz jó.

tegnap 14:35
 5/22 A kérdező kommentje:

Fressnapfban és Zoopluson kerestem, de nem találtam barnát, ami jó lenne.


A kosaras megoldás nekem is tetszik egyébként, de picike a kutyám, nehézkes lenne neki a ki-be mászkálás.

tegnap 14:40
 6/22 A kérdező kommentje:

2-es, akkor csak a huzatot szoktad mosni?

Nem lesz szaga egy idő után a töltetnek?

tegnap 14:41
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Tökre a kutya habitusától, korától, életmódjától függ, hogy mennyire lesz koszos.


Van amelyik nekifutásból ugrik bele, a másik meg komótosan.


Kinnti tanyasi kutya mindig zsuvásabb lesz, mint egy lakótelepes öleb.


Az se mindegy, hogy hosszú vagy rövid szőre van, vedlik-e vagy nemezes stb.

tegnap 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne praktikus, mert en szeretem hetente mosni a kutyam cuccait, akkor ebbol mar kapasbol ketto kellene, amig szarad az egyik.

Nalunk fontott kosar van es hozza 2 parna. A parnakat mosom, kenyelmesen be is fernek a mosogepbe, hamar szaradnak.

Egy ilyen agy lehet be se ferne :D

Bar 5 kilos a kutyam, picit nagyobb, de o konnyen maszkal ki-be.

tegnap 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nemsoká 3 éves lesz, néha komótos, néha meg beleugrik, sőt, ritkán ásni is szokott benne.


Benti kutya egyébként, hosszú, dupla szőrzettel.

tegnap 14:52
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még lehet nem olyan vészes a bézs.
tegnap 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!