Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát hogy érdemes vonaton...

Kutyát hogy érdemes vonaton vinni?

Figyelt kérdés

Egy 4 hónapos kis tacskóról van szó. Úgy tudom, ha nem veszem ki a szállítóból akkor nem kell neki jegyet vennem. De a biztonság kedvéért neki is veszek jegyet.

Tud pórázzal is már sétálni, de félek hogy nagyon megijedne a vonaton meg ugye szájkosár is kell. Az út kb 2 órás lenne utána autóval jönnek értünk.

Sajnos senki nem tud rá vigyázni így muszáj vinnem magammal.

Kalauz el fogja kérni az oltási kiskönyvét?

És még egy kérdés, milyen szállítót érdemes neki venni?

Mert most összecsukható szállító boxa van de lassan ki fogja nőni. Esetleg a hagyományos az jobb?


ma 12:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Állatorvoshoz vonattal szoktam vinni, de az csak 5 perc és 1 megálló. Ez lesz az első hosszabb útja
ma 12:34
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell neki jegy, ha taskaban van.

Sokat vonatozom a tacskommal, igazabol sokkal kenyelmesebb mindenkinek, ha taskaban van es ugy az olemben, ha orakrol van szo. De le is szoktam rakni a foldre a labam koze, ha mar meguntam fogni. :D


Mondjuk en IC-vel szoktam jarni, ott nem is lehet maskepp, de szemelyvonaton viheted porazzal is persze, de igen akkor kell szajkosar is hivatalosan es jegy.

Oltasi konyvet eddig meg tolem nem kertek, de nalam van mindig.


Mi ezt hasznaljuk:


[link]

ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!