Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reklámoznak ugatásgátlót....

Reklámoznak ugatásgátlót. Azzal el tudom hallgatni a szomszéd kutyát?

Figyelt kérdés

Egy idő után rendkívül idegesítő a kis szarnak az ugatása a szomszéd van....

A szomszéd nem nagyon együttműködő

"Biztos a macskákat ugassa"


okt. 14. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
rengeteg megoldas van. jonnek hamarosan a "kegyetlen vagy" mert ez allatok kategoria. de tudjuk, hogy van szomszed ahol a hangyaert is akkorakat vonyit es ugat a kutya, hogy hajnali 3-ig fenn vagy. El nem koltozhetsz ez abszurd. persze kinozni sem lehet a kutyat. a gazdi meg leszar. hat akkor ez a megoldas sajnos. kell venni egy ilyen ha ugat nemtom akkor magas frekvenciat ad ki es abbahagyja, kb. te fogod nevelni, hogy ne ugasson mert hozzaszokik. ez nem a te hibad, a hulye gazdikae.
okt. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
77%

Vettem én is bár gyanúsnak tűnt az oldal. Teljesen hatástalannak bizonyult.

Kiadja a hangot az ugatásra azzal ninvs gond csak épp a kutya nem foglalkozik vele.

Aműgy tisztességesebb országokban a szomszédok indokolatlan zavarását, ideértve a kutyaugatást, hétvégi fűnyírást stb. súlyos euro ezrekkel büntetik és ez nagyon helyesen van így

okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Szerencsétlen kutya full ingerszegény környezetben él, jóhogy mindenre ugat azonnal...
okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem.

2# "Aműgy tisztességesebb országokban a szomszédok indokolatlan zavarását, ideértve a kutyaugatást, hétvégi fűnyírást stb. súlyos euro ezrekkel büntetik és ez nagyon helyesen van így" Azért ez így sarkított. Nyilván nem mindegy, mennyit és mikor ugat az a kutya, de mivel a kutyával normál esetben ugyanúgy együtt jár az ugatás, mint egy kisgyerekkel a sírás, tisztességesebb szomszéd azért ezt egy mértékig illő, hogy tolerálja - még egyszer ismétlem, természetesen nem mindegy a mérték és az ugatás időpontja sem, de vannak csendrendeletek. Ha azt betartja a kutya is, akkor a szomszéd ne kívánjon ettől többet.

(Van kutyánk, sem korán, sem későn nincs már kint, hogy a szomszédokat zavarja az ugatásával, füvet is akkor nyírunk, amikor a helyi rendelet szerint engedélyezett, tehát nem azért írom, mert a szomszédokra tekintet nélkül való emberek lennénk.)

okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
22%
Hallgatni? Hallgattatni!
okt. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Biztosan kell tolerálni bizonyos mértéket mennyiséget...

Azt én sem várnám el hogy soha és semennyit ne ugasson

De ha hosszan és sokat nyivákol akár napközben is az idegesítő mindenképpen...

okt. 14. 11:14
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez úgy nyilvánul meg hogy egyszer csak elkezd ugatni és nem bírja abbahagyni (nagyon-nagyon sokáig és ez nem szubjektív mérce)
okt. 14. 11:15
 8/13 A kérdező kommentje:

Na jó szubjektív, mert nem értem órával...

De hidd el k**** hosszan csinálja

okt. 14. 11:16
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
A szomszédot fel kell rúgni. Az segít.
okt. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#2 Így-így!
okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!